Jak ściągac z rs mając konto

Siemka od wczoraj mam konto na rs ale nie zabardzo umniem sie po nim poruszać i czy może mi ktoś powiedzieć jak ściągać z rs mająć konto jakie są przywileje i kożyści z tego ze mam konto ?? prosze o pomoc i z góry dzięki :smiley:

jak masz konto na rs to możesz sciągac z tzw PREMIUM czyli bez ograniczeń ( 25 GB na 5 dni) prawda jest taka że na serwerze tym jest wszystko od gier poprzez filmy programy a ty od teraz możesz sciągac bez czekania

wystarczy posiadac link do programu gry bądz filmu ktory chcemy sciągnąć kopjujemy do adresu pojawi sie strona klikamy PREMIUM wpisujemy swoje dane i sciągamy można skorzystac z programów takich jak rapget bądz flashget i wkleić kilkanaście linków odpowiednio je skonfigurowac a reszta zrobi sie sama :smiley:

W sumie nie wiadomo, czy pytającemu chodzi o konto bezpłatne, czy płatne konto Premium.

chyba o premium bo skoro pisze od wczoraj ?? to chyba od wczoraj nie ma internetu bo każdy kto ma internet teoretycznie ma konto na rapidshare :smiley: niektórzy tylko free :smiley:

o konto płatne mi chodzi :d heh ale nie ma pojęcia jak biore na ten link i wybieram premium wpisuje dane i loguje i co dalej :?: bo nie zaczyna sie automatycznie ściągać :? i nie mam pojęcia co robić może ktoś mi to opisze tak krok po kroku :oops: z góry dzięki

Po kolei :

  1. Link

  2. Wybierasz Premium

  3. Logujesz się

  4. Masz listę serwerów, z których możesz ściągnąć dany plik (czasem będzie ich sporo, czasem tylko 2) - “Download via…” (tak to wygląda).

  5. Klikasz na którykolwiek i leci.

Jak nie czyścisz cookies, to przy kolejnym pobieraniu czegoś loguje cię już automatycznie do Premium, czyli pomijasz krok 3.

Ot i cała filozofia :slight_smile:

Jak się zalogujesz to potem po prostu klikasz na któryś z serwerów. Nie ma znaczenia, jaki wybierzesz. Po kliknięciu na nazwę serwera pobieranie zaczyna się automatycznie.

Aby uniknąć tego nudnego logowania i klikania za każdym razem w opcjach (przycisk Options w panelu po zalogowaniu) zaznaczasz Direct downloads (pobieranie bezpośrednie) oraz wybierasz obojętnie jaki serwer w polach Preferred Mirror System #1 i Preferred Mirror System #2. Klikasz na Save , aby zapamiętać zmiany. Teraz jeszcze musisz zadbać o to, aby plik cookies z RapidShare, który zapamiętuje twoje dane był zawsze w przeglądarce - nie można go kasować, np. automatycznie przy zamykaniu przeglądarki.

tylko ze ja po zalogowaniu sie mam takie coś

b960327574f5f00am.jpg

wienc j tam nie widze zadnych serwerów :oops:

Listę serwerów widzisz, gdy próbujesz pobrać plik.

Teraz na tym ekranie, który pokazałeś wybierz z menu Premium zone > Premium-zone Login. W zależności od tego czy jesteś zalogowany będziesz musiał wpisać login i hasło lub od razu przejdziesz do Panelu Premium. Tam znajdziesz wspominany przeze mnie przycisk Options. Wykonaj wskazówki, które podałem.

ale po tym wszystkim

wracam spowrotem do tego okna http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? … 7574f5f00a

:oops: i nie widze tam zadnego Options. a pozatym przed tym wyskakuje mi komunikat ze plik cookies zostały usunięte :?

Wpisujesz błędny login lub hasło.

a to by nie wyskoczyło ze coś błędne :? ale chyba nie bo żucać na serwer moge :oops:

Złączono Posta : 13.09.2007 (Czw) 17:12

a i czasami wyskoczy mi coś takiego

b15361693a723b97m.jpg

Podstawowe pytanie: masz włączoną w przeglądarce obsługę cookies?

Nie wiem o co ci dokładnie chodzi ale w ustawieniach mam tak

ad210ca0ca088856m.jpg

Jeśli wpisujesz poprawnie login i hasło, to dlaczego na tym zrzucie widać na samym dole:

b960327574f5f00am.jpg

Można przeczytać:

Premium-Account not found at RapidShare.com (Konto Premium nie znalezione)?

Albo źle wpisujesz swój login i hasło, albo ktoś podał ci złe dane.

PS. Komunikat o skasowanym cookies nie powinien się pojawić dopóki się nie wylogujesz się (Log-out). Nie klikaj na to, masz być cały czas zalogowany.