Jak ściągac?


(Michal Uszynski) #1

Hejka ! Chce ściągnąć kilka filmów i gdy klikam link pobierz to otwiera sie strona : http://www.MEGAUPLOAD.COM i ta stronka jest po angielsku i nie za bardzo wiem co dalej robić żeby pobrać plik , niby pisze tam co to za plik ale nie wiem co dalej. HELP ME!


(Arek F.) #2

A czy te filmy są napewno legalne??


(Michal Uszynski) #3

JAK NAJBARDZIEJ


(Meteo17) #4

załóż konto na MU no i klikasz Download albo wklejasz link do RapGet


(Ford Fokus) #5

Pewnie wyskakuje, że zrobili blokade na sztuki dla polski i możesz, albo konto opłacić, albo czekać. Wklej link do programu RapGet - http://www.rapget.com i kliknij zieloną strzałkę, to pomoże ;] No chyba, że plik został usunięty z serwera ("File will be avible when someone re-uploads the file").


(Mateo993) #6

Jeżeli link masz na megauplaod.com to jest umeiszczony na tym właśnie sewerze. Każdy kraj ma przydzielone sloty (ilość miejsc do ścigania w tym samym czasie - wtym przypadku 1500 slotów dla Polski). Jeżeli pokazuje ci sie napis "Download Premium" to znaczy że przekroczono dowolną ilosć slotów dla polski. Założenie konto na megauplad.com nic nie pomoże ... Koledzy napsiali że program "RapGet" z tym sobie dobrze rozdzi. Całkowicie się z nimi zgadzam. Wyczaczcie, że napisałem to tak chaotycznie ... :wink:


(Mariusz Berstling) #7

ja zawsze jak chcę coś z megauploada ściągnąc to czekam na jakiś slot dla mnie (jeden z tych 1500) tzn odświeżam strone mnej więcej co 5 min i wtedy wyskakuje obrazek i obok pole tekstowe w którym przepisuje zawartość obrazka (cyfry,litery) i dalej czekam 45 sek i klikam download- żadne managery ściągania na darmowym ściąganiu nie są dozwolone, ogroniczenia- równolegle ściągasz jeden plik, ograniczona ilość na dobę... Najlepiej ściągać nocą-najwęcej wolnyc slotów :wink:


(Piojarek) #8

najlpeszy i najpewniejszy sposob w przypadku zapelnienia wolnych portow dla polski (1500) jest po prostu zmiana IP poprzez proxy na inny kraj :slight_smile: np. RPA


(Michal Uszynski) #9

a jak to zrobić


(Maciekb91) #10

Też bym się chciał dowiedziec jak to zrobic bo tego sposobu jeszcze nie znałem :slight_smile:


(Kpr2877) #11

Chodźby przez program Hide IP Platinum


(Matheew) #12

Firefox

  1. W pasku adresu wpisujemy about:config

  2. Klikamy prawym klawiszem myszki na jakimś wpisie, wybieramy "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"

  3. W oknie, które się pojawia wpisujemy: general.useragent.override

  4. W kolejnym okienku wpisujemy:

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

  1. Restartujemy przeglądarkę.

I wszystko dziala 8)