Jak ściągac?

Hejka ! Chce ściągnąć kilka filmów i gdy klikam link pobierz to otwiera sie strona : http://www.MEGAUPLOAD.COM i ta stronka jest po angielsku i nie za bardzo wiem co dalej robić żeby pobrać plik , niby pisze tam co to za plik ale nie wiem co dalej. HELP ME!

A czy te filmy są napewno legalne??

JAK NAJBARDZIEJ

załóż konto na MU no i klikasz Download albo wklejasz link do RapGet

Pewnie wyskakuje, że zrobili blokade na sztuki dla polski i możesz, albo konto opłacić, albo czekać. Wklej link do programu RapGet - http://www.rapget.com i kliknij zieloną strzałkę, to pomoże ;] No chyba, że plik został usunięty z serwera (“File will be avible when someone re-uploads the file”).

Jeżeli link masz na megauplaod.com to jest umeiszczony na tym właśnie sewerze. Każdy kraj ma przydzielone sloty (ilość miejsc do ścigania w tym samym czasie - wtym przypadku 1500 slotów dla Polski). Jeżeli pokazuje ci sie napis “Download Premium” to znaczy że przekroczono dowolną ilosć slotów dla polski. Założenie konto na megauplad.com nic nie pomoże … Koledzy napsiali że program “RapGet” z tym sobie dobrze rozdzi. Całkowicie się z nimi zgadzam. Wyczaczcie, że napisałem to tak chaotycznie … :wink:

ja zawsze jak chcę coś z megauploada ściągnąc to czekam na jakiś slot dla mnie (jeden z tych 1500) tzn odświeżam strone mnej więcej co 5 min i wtedy wyskakuje obrazek i obok pole tekstowe w którym przepisuje zawartość obrazka (cyfry,litery) i dalej czekam 45 sek i klikam download- żadne managery ściągania na darmowym ściąganiu nie są dozwolone, ogroniczenia- równolegle ściągasz jeden plik, ograniczona ilość na dobę… Najlepiej ściągać nocą-najwęcej wolnyc slotów :wink:

najlpeszy i najpewniejszy sposob w przypadku zapelnienia wolnych portow dla polski (1500) jest po prostu zmiana IP poprzez proxy na inny kraj :slight_smile: np. RPA

a jak to zrobić

Też bym się chciał dowiedziec jak to zrobic bo tego sposobu jeszcze nie znałem :slight_smile:

Chodźby przez program Hide IP Platinum

Firefox

  1. W pasku adresu wpisujemy about:config

  2. Klikamy prawym klawiszem myszki na jakimś wpisie, wybieramy “Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)”

  3. W oknie, które się pojawia wpisujemy: general.useragent.override

  4. W kolejnym okienku wpisujemy:

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

  1. Restartujemy przeglądarkę.

I wszystko dziala 8)