Jak ściągnąć sim-locka z tel. nec e616 i ericson T630

zainteresowany jestem zdjęciem sim-locka przy pomocy kodów, brak mi kabelków

z góry dziękuję :lol:

z tego co mi wiadomo, to przy użyciu kodów sim-lock’a można zdejmować

tylko z telefonów marki Nokia :slight_smile:

Jest tak jak pisze nlukasn.

Co gorsza aby ściągać sima z NEC’ów potrzebne są programy które nie są darmowe. Chyba że ktoś ci udostępni, w co wątpie… :roll:

Nie prawda! Z Siemensów też można przez kody ściągnąć SimLocka.

Jeżeli tak, to podaj przykład albo linka do stronki gdzie jest napisane, że to jest wykonalne.

oto link http://gsmcenter.pl/pg.php?tid=85 nie wiem czemu tylko te linki nizej nie chca sie wlaczyc ale jesli zalozysz konto i je doladujesz punktami to powinienes miec mozliwosc sciagniecia simlocka

A po tym doładowaniu coś jeszcze trzeba zrobić, a po tym coś jeszcze i tak w kółko. Skąś to znam…

Chyba że ktoś ściągał już simlocka z Siemensa kodami to niech się zgłosi.

Ale i tak bez dowodów pewnie nie uwierze :stuck_out_tongue:

nie wiem czy po tym doladowaniu trzeba cos robic dalej wydaje mi sie ze nie ze sciaga ci program na dysk tylko radze zobaczyc bo tam sa modele siemensa umieszczone pod logo pozdro

Ja sciagalem programem z tej strony sim locki z noki - wszystkie z ktorych sciagalem pozbawilem sim locka;d :lol: :smiley:

Z Nokii jak najbardziej ściągniesz sima kodem. Nawet z N-Gage’a.

Ale z Siemens’a kodem? To jakiś absurd.

ale sprobowac zawsze mozna:)

Do NECa należy mieć kabel serwisowy i program Direct Unlock !!

i co jest program to ściągania sim-locka w NECu za darmo ale należy mieć Soft poniżej Sw20 !!

Niestesty probowalem wszelkich programikow ktore moglem za free sciagnac z neta i nic nie dalo… i te kody tez niedzialaja… tylko kiedys sie bawilem i moglem wejsc normalnie do telefonu z polska karta bez sciagniecia simlocka… jakies tam dziwne kody wpisywalem… [nec e616v]… 8). To wiedz radze jechac do komisu i sciagnac simlocka… ja w poznaniu za polskie meniu i za sciagniecie simlocka zaplacilem 75zl :slight_smile:

Co to wnosci do tematu…?! :o

Takie powiniscie posty pisac… :stuck_out_tongue:

Co do simlocków ściaganych za pomocą kodów w telefonach marki Siemens to można ściągać z następujacych modeli : 8008, CL50, CL55,ST55(nowe i stare modele), ST60

Błazej jestesc w stanie sciagnac simlocka przez ten kabelek co jest zamontowany w zestawie… czy przez jakis kod…??

Jestem w stanie ściągnąć simlocka z tel. NEC poprzez kod

A juz to kiedys robiles…? czy tylko znalazlem jakos stronke i terasz cynujesz…?? :-o