Jak ściągnąć simlock z telefonów komórkowych?

(Raadeek) #1

Najbardziej interesuje mnie NOKIA 3310. Ale jak ktoś zna jak w innych fonach to niech teżdaje znać. Może ktoś wie gdzie i jak wgrać nowy soft. Odpowiedzi chdiałbym na gadu-gadu nr. 6480957

(Damian) #2

W serwisie Ci to zrobią :slight_smile:

(Quba101) #3

Ja umiem sciagac sim-locki z kazdego telefonu.

(Spox5) #4

Pobierz sobie NokiaFREE unlock codes calculator :smiley:

(Raadeek) #5

DO QUBA: To napisz jak się je ściąga?

(Polko P L) #6

a jak ściągnąć z Ericssona i Alcatela ??

(dżasny) #7

http://simlock.gery.pl/ - Tam coś pisza na ten temat!

(Polko P L) #8

wszędzie tylko nokia i nokia :frowning: a ja chce do ericsona i/lub alcatela !!

(anka) #9

mam problem ze ściągnięciem simlocka z noki 3100 pomocy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Draco27) #10

podpisuje sie pod Ania jak sciagnac i czym przez kabel DKU-5

(Robson On) #11

A ktos wie jakim programem sciagnac simlocka z nec-a e616v

(m@teo) #12

a wie ktoś na jakich stronach może coś byc o ściąganiu simlocków z Sony Ericssona T68i??

(Siekiera666) #13

kablem i programem .

(system) #14

dobrze powiedziane punkroker :smiley: tylko musi być jeszcze jakś program np do sony ericssona :smiley: żeby można było ściągnąć kablem USB w tym tkwi cały problim :?

(Raadeek) #15

Ja mam już program berdzo dobry do ściągania simlocków z telefonów nokia (tych starszych jak i tych nowszych) Jak ktoś chce to mu moge wysłac na email tylko chciałbym te prośby na gg i pisac że od simlocka i podać swój email gg 6480957

(Tomas Ado) #16

A ktos wie jakim programem sciagnac simlocka z siemensa s55?

(system) #17

siemens unlock poszukaj na stronka o siemensach a napewno znajdziesz

(Mijon) #18

a jak ściągnąć z siemensa c65 ?? nie ma do niego kodu trzeba jakies programy ściagac ponoc :expressionless: niektórzy piszą ze wrzuca sie do tela jakis plik java i sie simlock ściąga a wiec wkońcu jak to jest łatwo i szybko ?? i skutecznie zeby nie zepsuc tela