Jak sformatować komputer (dysk C) w windows vista?

Na początek chciałbym napisac o tym,że wiem, żę takie wątki były już poruszane, ale ja mam troche inny problem. Chciałbym sformatowac komputer (dysk c). Czytałem, że trzeba włozyć płytę z windowsem i wtedy się formatuje, ale mój problem polega na tym, że nie mam płyty. Mam na komputerze tylko naklejkę z kluczem aktywacyjnym i tyle. Jak moge sformatowac mój komputer ???

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Problemy twojego pokroju również były poruszane. Masz na ukrytej partycji obraz, który musisz odzyskać. Jeśli go nie masz, musisz ściągnąć obraz 1:1 i to z niego zainstalować system.

Ok. ale możesz mi powiedzieć jak to wszystko zrobic. Bo ogólnie to jestem zielony

Tylko jeszcze powstaje pytanie-jak sformatujesz dysk,a sam piszesz że nie masz płytki to co chcesz zainstalować?

Czy masz możliwość załatwić płytę instalacyjną systemu? Najlepiej oryginalną, niemodyfikowaną. Klucz powinien pasować. Potem będą potrzebne tylko sterowniki, ale zyskasz system bez oprogramowania producenta.

http://www.dobreprogramy.pl/Czemu-Vista … 11413.html

Przy kupnie laptopa otrzymałem dwie płytki instalacyjne.Też jestem zielonym-samoukiem ale mogę jedną płytkę odstąpić.warszsawy@onet.pl :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Dodane 03.03.2012 (So) 9:17

Przy kupnie laptopa otrzymałem dwie płytki instalacyjne.Też jestem zielonym-samoukiem ale mogę jedną płytkę odstąpić.warszsawy@onet.pl :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Dodane 03.03.2012 (So) 9:18

Przy kupnie laptopa otrzymałem dwie płytki instalacyjne.Też jestem zielonym-samoukiem ale mogę jedną płytkę odstąpić.warszsawy@onet.pl :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: