Jak sformatować viste

JAK SFORMATOWAć VISTE

Złączono Posta : 02.09.2007 (Nie) 20:41

KUPIłEM LAPTOPA Z OPROGRAMOWANIEM VISTA CO MIESIąC MUSZE AKTUALIZOWAć. CHCEM WGRAć XP ALE NIE MOGE.

POMOCY.

Formatuje się dysk, a nie system operacyjny(vista i czy jakikolwiek inny). Użyć jakiegokolwiek programu do operacjach na dysku i wszystko, a jak nie masz to tu znajdziesz. Jeżeli jesteś początkujący to raczej nie bierz się samodzielnie za takie rzeczy, szczególnie na laptopie.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=59

jaki masz dysk? bo w przypadku SATA trzeba dodatkowe sterowniki aby zainstalować XP

XP też trzeba co miesiąc aktualizować

wcale nie co miesiąc XP pobierze te aktualizacja co ma pobrac i zainsalujesz je i poki sie co nie pojawi to nie bedzie pobierac. Mi tylko po formacie pobiera troche aktualizacji a potem juz nic. (mozesz przy instalacji win XP czy gdzies ustawic czy ma ci pobierac aktualizjacje, mozesz zaznaczyc aby ci nie pobierało ale zalecane jest abyu pobierało)

Złączono Posta : 02.09.2007 (Nie) 22:04

jak sie uruchamia kompa to musisz wcisnac DELETE I tam ustawiasz wszystko co i jak :smiley:

pobiera wtedy kiedy są biuletyny dostępne, zazwyczaj co miesiąc

zarówno dl XP jak i Visty

w międzyczasie pojawiają sie również poprawki pojedyncze

Mnie nic nie pobiera bo wyłączyłem aktualizację i mam święty spokój. Jak będę chciał zaktualizować to wtedy gdy ja tego będę chciał, a nie wtedy gdy chce Microsoft.

jesteś przez to mnniej bezpieczny

zawsze możesz zaktualizować wtedy kiedy chce MS, bo to oni udostępniają łatki

tylko możesz ustawić sobie tryb tej aktuazliacj (ręczne, automatyczny lub wyłączyć to) - zwłaszcza po zamknięciu Autpatchera

w Viście również można ustawić sposób pobierania łatek

może troche więcej informacji?

jeśli kupiłeś np. laptopa w Vobisie, to go nie możesz sformatować bo nie będziesz miał gwarancji… albo jest jakaś blokada (chodź nie wiem czy coś takiego istnieje)

stefan9999

Pisz normalną czcionką, opcja zmień i popraw posta.JNJN