Jak sformatować viste

(Grzes Ociesa) #1

JAK SFORMATOWAć VISTE

Złączono Posta : 02.09.2007 (Nie) 20:41

KUPIłEM LAPTOPA Z OPROGRAMOWANIEM VISTA CO MIESIąC MUSZE AKTUALIZOWAć. CHCEM WGRAć XP ALE NIE MOGE.

POMOCY.

(floyd) #2

Formatuje się dysk, a nie system operacyjny(vista i czy jakikolwiek inny). Użyć jakiegokolwiek programu do operacjach na dysku i wszystko, a jak nie masz to tu znajdziesz. Jeżeli jesteś początkujący to raczej nie bierz się samodzielnie za takie rzeczy, szczególnie na laptopie.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=59

(Nowy10) #3

jaki masz dysk? bo w przypadku SATA trzeba dodatkowe sterowniki aby zainstalować XP

XP też trzeba co miesiąc aktualizować

(Pinio150) #4

wcale nie co miesiąc XP pobierze te aktualizacja co ma pobrac i zainsalujesz je i poki sie co nie pojawi to nie bedzie pobierac. Mi tylko po formacie pobiera troche aktualizacji a potem juz nic. (mozesz przy instalacji win XP czy gdzies ustawic czy ma ci pobierac aktualizjacje, mozesz zaznaczyc aby ci nie pobierało ale zalecane jest abyu pobierało)

Złączono Posta : 02.09.2007 (Nie) 22:04

jak sie uruchamia kompa to musisz wcisnac DELETE I tam ustawiasz wszystko co i jak :smiley:

(Nowy10) #5

pobiera wtedy kiedy są biuletyny dostępne, zazwyczaj co miesiąc

zarówno dl XP jak i Visty

w międzyczasie pojawiają sie również poprawki pojedyncze

(floyd) #6

Mnie nic nie pobiera bo wyłączyłem aktualizację i mam święty spokój. Jak będę chciał zaktualizować to wtedy gdy ja tego będę chciał, a nie wtedy gdy chce Microsoft.

(Nowy10) #7

jesteś przez to mnniej bezpieczny

zawsze możesz zaktualizować wtedy kiedy chce MS, bo to oni udostępniają łatki

tylko możesz ustawić sobie tryb tej aktuazliacj (ręczne, automatyczny lub wyłączyć to) - zwłaszcza po zamknięciu Autpatchera

w Viście również można ustawić sposób pobierania łatek

może troche więcej informacji?

(grzes6y53) #8

jeśli kupiłeś np. laptopa w Vobisie, to go nie możesz sformatować bo nie będziesz miał gwarancji... albo jest jakaś blokada (chodź nie wiem czy coś takiego istnieje)

(JNJN) #9

stefan9999

Pisz normalną czcionką, opcja zmień i popraw posta.JNJN