Jak sie posługiwac programem Nokia PC Suite jakies instukcje

Witam tak jak w temacie pytam sie was jak wkładac muzyke do Nokia N70 Music Edition. Ja niedawno wrzucałem na ten telefon muzyke ale odrazu telefon automatycznie zaczoł wolniej działac. Czy moze ktos ma Ta nokie i moze mi dac kilka porad jak wgrywac muzykę zeby wszystko działało prawidłowo i nic sie nie cieło? Czekam na wasze sugestie :slight_smile:

W nokii n73 chyba jest podobnie jak w n70 więc podłącz nokie do kompa, jak pojawi ci sie na telefonie jakiś komunikat wybierz PCSuitle, wejdź do programu i po kolei:

File manager

nokia n70

jeśli masz kartę pamięci to wejdź w nią powinna być nazwa taka jaką masz w telefonie

sounds

i teraz na kompie skopiuj muzykę i wklej do folderu sounds, ja robie tak w n73 i nie zauważyłem spowalniania.

Możesz użyć też opcji transfer music.

no własnie ja wchodziłem przez ten program PC Suite i jak nim wgrywałem to automatycznie komp zwalnia na max-a. A jak mam u siebie SE W810i to mam program wybieram muze i transferuje. A moze mi ktos dokłdanie wytłumaczyc jak to sie robi? mafioz moze podac w jaki sposob wrzucasz piosenki do swojej noki n73 i ci sie nic nie tnie. Czekam na wasze sugestie :mrgreen:

ja właśnie napisałem tak jak ja robię.

ewentualnie przez transfer music.

wybieram tą opcje zaznaczam utwory które chce skopiować i naciskam taki przycisk ze strzałką w strone telefonu w prawym dolnym rogu.

Polecam stronę Samouczek Pakietu PC SUITE. Tam masz opisane co jak zrobić i jakie opcje są dostępne. Po kliknięciu w link kliknij następnie Start. Samouczek jest w wersji PL.