Jak się pozbyć górnego paska w AIMP3?

Witam, 

szukam opcji pozbycia się górnego paska w AIMP, który wyświetla się podczas zmiany utworu(patrz screen). 

Całe menu przetrzepane, może ktoś zna na to sposób?

 

I takie małe drugie pytanie. Czy jest gdzieś opcja aby dodawało do playlisty nowo dodane pliki do folderu z muzyką? Czy muszę za każdym razem jak coś dodam tworzyć na nowo playlistę?

 

 

pozdrawiam

 

Jak można przejrzeć całe menu i nie znaleźć jak wyłączyć pasek informacji ? podpowiem, opcje->wtyczki->pasek informacji

Jak widać można :wink:

To wcale nie takie oczywiste, że ten pasek to nie opcja w ustawieniach tylko wtyczka. 

Menu pozostałych ustawień->szukaj nowych plików, następnie w okienku kliknąć “szukaj nowych plików” i “dodaj pliki”

Nie mam takiego menu jak “pozostałe ustawienia”, a tylko “szukaj nowych plików” mam w bibliotece audio, reszty nie ma. Mogę prosić o poinstruowanie krok po kroku @Kortom?

 

Pozdrawiam

  RdvQhYm.png

W domyślnej skórce jest to na dole, od lewej trzecia ikonka (ta z trzema kółeczkami, jednym dużym na dole i dwiema małymi na górze). A dalej jest tak jak opisałem. Nie znam metody, która powodowała automatyzacje tego rozwiązania problemu.  Trzeba robić ją ręcznie, każdorazowo, kiedy chce się zaktualizować playlistę.