Jak się pozbyć libminiupnpc? - livebox

Witam mam pytanie do was drodzy użytkownicy :slight_smile:

Otóż od pewnego czasu w konfiguracji liveboxa w zakładce serwery LAN pojawiły się 4 nowe kolumny o nazwie “libminiupnpc” ogarnicza on mi mój transfer internetu.Po usunięciu “libminiupnpc” pojawia on się znowu za jakiś czas co mnie osobiście denerwuje nie wiem co zrobić zabezpieczyłem już swoją sieć hasłem ,ale to też nie pomaga . Posiadam antywirusa “Avasta” na dwóch komputerach moim i od brata. Proszę o jak najszybszą pomoc jak się tego pozbyć :expressionless:

![-o<

:))

Doprecyzuj swoją wypowiedź, bo nie wiadomo jaki “on” ogranicza ci transfer. Czy masz też swój router czy tylko Livebox ? Czy posiadasz Wi-fi. Jakie dokładnie urządzenia masz podłączone do sieci. Proszę podać te informacje oraz precyzować swoje wypowiedzi.

Ktoś u Ciebie bawi się TOR-em? :wink:

A tak poważniej, nazwa wskazuje na bibliotekę MiniUPnP. Z tej biblioteki mogą korzystać choćby programy P2P.

zupa150 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

Mam liveboxa u brata w pokoju ja natomiast korzystam z wi-fi łącząc się siecią bezprzewodową za pomocą

" REALTEK 11n USB Wirless LAN Utility" .

Ogranicza mi transfer ,no po prostu jak mam 170kb/s to ogarnicza mi np: do 30ks/s. :frowning:

Wyłącz funkcję UPNP w livebox, dodatkowo wprowadź ustawienia filtrowania po mac adresach. Dopuszczaj tylko mac’i twoich urządzeń, a wszystkie pozostałe nakaż wyrzucać z routera.

dzięki za radę , spróbuję tak zrobić :slight_smile:

Dodane 11.07.2012 (Śr) 11:44

nic nie pomogło :<

Dodane 11.07.2012 (Śr) 19:19

odświeżam