Jak się pozbyć pozostałości po corelu?

Problem 1:

pracuję na corel 9. Ciekawośc podkusiła by zobaczyć jak wtgląda 12 i z dobrychprogramów triala ściągnęłam. Komp wolno dzialał więc wyrzuciłam triala corela 12. Ale nieopatrznie zaczęłan nie pd usuń/dodaj programy w panelu sterowania ale od RegCleanera. No i lipa - został mi w panelu wpis - którego za nic się nie da usunąć. Wyczyściłam na wszelkie możliwe sposoby wszystko co ma cokolwiek wspólnego z trialem - i nadal tam to siedzi. Jest info, że wielkość 345,00MB i żadnej opcji - usuń przy tym.

Problem 2:

nie mogę ponownie zainstalowac triala, pojawia sie info, ze mam zainstalowana inna wersje tego produktu ( dotyczy corel 9 czy 12???).Dlaczego przy pierwszej instalacji nie pojawiało sie to info, a teraz sie pokazuje( jesli dotyczy corel 9)?Czy ten corel 12 jest gdzies w moim kompie czy go nie ma?jak sie tego pozbyc bo regcleaner juz kompletnie nic nie widzi. :evil: :shock: :frowning:

w panelu sterowania wszystkie wpisy mają rozszerzenie cpl.

Zbędne można usunąć za pomocą np. Tweak UI

A co jest gdy chcesz powtornie zainstalować Corel 9 ??

A na wpisy w 'Rozszerzenie powłoki" patrzyłaś ??

to tak : corela 9 nie odinstalowałam przed instalacją triala. I trial 12 chodził elegancko razem z nim i , co z resztą dotyczy też corela 9 ( czyli w pewnym momencie były oba na kompie - to spowodowało, że zaczęł się slamazarzyć i dla tego wyrzuciłam 12. Instalowałam sobie szybciutko 12 jak mialam czas i ochotę popatrzeć jakie są w niej nowości - caly czas nie ruszając 9, a potem ją odinstalowywałam z panela sterowania.) Problem pojawił się dopiero gdy zamiast usunąć 12 z panelu usunęłam ją z reg cleanera. Od tej pory w panelu sterowania w dodaj/usun programy mam wpis CorelDraw Graphis suite 12 bez opcji zmień/usuń. Nie wiem jak to ruszyć. Reg cleanerem wyczyściłam i pliki i powłokę - chociaż może coś opuścilam - na tyle nie siedze w kompach bym mogła być tego pewna :wink: . no i nie mogę zainstalować 12 :cry: :cry: :cry: .