Jak się proponuje program?

(Sobmicha) #1

Wiem, wiem, jest taki formularz.

Po próbie dodania wszystko się i tak zawiesza. Oczywiście o programie ani widu... Pewnie jakbym to robił w IE to weszłoby gładko. Ale nie darzę Was samobójczym afektem... Są jeszcze inne vortale.

(Lisek) #2

Nie wiem co Ty chciałeś dodać przez ten formularz.

Przed chwilą dodałem program, użyłem do tego FF, nic mi się nie zawiesiło. Kolejna próba Opera w dalszym ciągu działa...

Do tego nikomu nie obiecywaliśmy, że każdy dodany program na pewno pojawi się w vortalu. Niestety jest tak dużo propozycji, że sprawdzenie każdego zajmuje bardzo dużo czasu.

P.S. Jaki to program chciałeś dodać?

(Sobmicha) #3

Przepraszam. Myślałem, że to tylko automat. Ale przydałby się jakiś komunikat. A może to nadmiar filtrów wywalił mi odpowiedni obrazek. Bez urazy.

FreeMind. Do grupy "Tworzenie grafiki prezentacyjnej". Oto komentarz, co żem

Strona, z której można ściągnąć FreeMind

Autorzy

Obrazki:

FreeMind-computer-knowledge-thumb.png

(Bubos18) #4

Ja też znam programy które warto dodać do bazy.

BuBos18 , to je zgłoś. Jaki problem?

(fiesta) #6

Cieszymy się wraz z Tobą tyle że to temat chyba do programu TV "Pod napięciem", a nie na forum :stuck_out_tongue:

(Bubos18) #7

Problem taki że nikt do tej pory nie dodał żadnego programu który zaproponowałem.

Bo może tylko Ty uważasz że warto je zamieścić, a administracja, która podejmuje decyzje o tym co zamieścić, a co nie, jest innego zdania.

(fiesta) #9

A powiedz mi gdzie jest napisane że każdy zaproponowany program musi zostać zamieszczony na łamach vortalu ?

(Bubos18) #10

Nigdzie, koniec rozmowy.