Jak się proponuje program?

Wiem, wiem, jest taki formularz.

Po próbie dodania wszystko się i tak zawiesza. Oczywiście o programie ani widu… Pewnie jakbym to robił w IE to weszłoby gładko. Ale nie darzę Was samobójczym afektem… Są jeszcze inne vortale.

Nie wiem co Ty chciałeś dodać przez ten formularz.

Przed chwilą dodałem program, użyłem do tego FF, nic mi się nie zawiesiło. Kolejna próba Opera w dalszym ciągu działa…

Do tego nikomu nie obiecywaliśmy, że każdy dodany program na pewno pojawi się w vortalu. Niestety jest tak dużo propozycji, że sprawdzenie każdego zajmuje bardzo dużo czasu.

P.S. Jaki to program chciałeś dodać?

Przepraszam. Myślałem, że to tylko automat. Ale przydałby się jakiś komunikat. A może to nadmiar filtrów wywalił mi odpowiedni obrazek. Bez urazy.

FreeMind. Do grupy “Tworzenie grafiki prezentacyjnej”. Oto komentarz, co żem

Strona, z której można ściągnąć FreeMind

Autorzy

Obrazki:

FreeMind-computer-knowledge-thumb.png

Ja też znam programy które warto dodać do bazy.

BuBos18 , to je zgłoś. Jaki problem?

Cieszymy się wraz z Tobą tyle że to temat chyba do programu TV “Pod napięciem”, a nie na forum :stuck_out_tongue:

Problem taki że nikt do tej pory nie dodał żadnego programu który zaproponowałem.

Bo może tylko Ty uważasz że warto je zamieścić, a administracja, która podejmuje decyzje o tym co zamieścić, a co nie, jest innego zdania.

A powiedz mi gdzie jest napisane że każdy zaproponowany program musi zostać zamieszczony na łamach vortalu ?

Nigdzie, koniec rozmowy.