Jak się ubrać na egzamin zawodowy ?;)

Witam,

mam takie głupie trochę pytanie: jak się ubrać na egzamin zawodowy ? tak jak na maturę czy raczej normalnie jak na co dzień?

Dzięki za pomoc :wink:

To zależy jaki to jest egzamin tzn. do jakiego zawodu ;)… Czy będziesz pisał egzamin wpośród wielu innych osób na ogromnej sali czy raczej coś w stylu pisania kartkówki w pokoju nauczycielskim :lol:

no raczej nie w pokoiku :wink:

jest to egzamin na kucharza teoria

Dodane 14.06.2009 (N) 12:13

no wiesz ale zeby nie było tak że ja pójdę w garniturze a tu wszyscy w"dresach" lub ja w “dresach” a wszyscy w garniturze :frowning:

Nie wiem,.,

Ubierz się w fartuch kucharza :smiley:

Ubierz się na galowo. Jeśli nawet będą ubrani w dresy to będziesz się wyróżniał. Naprawdę warto być tak ubrany.

Ja też mam taki egzamin i nie patrze na innych idę na galowo.

no ok zarezykuje i pójdę w garniturze mam nadzieję że nie sam bo wtedy porażka :slight_smile:

Dzięki za pomoc

Ubrać się trzeba raczej elegancko, bo to egzamin oficjalny.

co sie przejmujesz ze bedziesz sam w garniaku w końcu to elegancko wyglada i fachowo podeszłes do takiego egzaminu ja na próbny z informatycznego też w garniaku byłem

mazek ma rację. Jeżeli pójdziesz ładnie ubrany to twoja reputacja jako osoby która szuka pracy wzrośnie, więc kto wie może szansa na otrzymanie tej pracy również będą większe :wink:

No cóż, pozostaje mi życzyć powodzenia :slight_smile:

Przecież egzamin i tak pisze się anonimowo, nie podpisuje się go nazwiskiem tylko kodem.

Więc poszedłem w garniturku :wink:

No i było mało osób ubrało się tak “oficjalnie” :wink:

Co świadczy tylko i wyłączenie o nich, podejściu do egzaminu i szacunku dla członków komisji.

Za moich czasów to było niewyobrażalne, a nawet jak ktoś przyszedł bez gajerka, to pożyczał jeden od drugiego i na egzamin wchodził jak człowiek.