Jak się wam podoba moje logo (emblemat)?

:lol: na rowerze jade. :hahaha:

sądząc po twoim awitarze jednak można miec gorszy

Wiedziałem że taki będzie “odwet” z twojej strony.Chciałem Cię sprawdzić.Oczywiście że żartowałem :stuck_out_tongue: .Masz w sumie fajny avatarek.

dzieki i sorki za mój “odwet” :roll:

Czyżby praktyki z psychologii ??

a jak wam sie podoba moj :wink:

<-----

troche słaby. Mogła by umyć zęby :wink:

Powiem Ci Michał_Q. że na samym początku wziąłem Ciebie za babe patrząc na twój avatarek.Zmień sobie na jakiegoś chłopa lub jaką inną rzecz byle nie baba :wink:

nie zmienie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ona mi sie podoba :oops: :cry:

Jak ja bym miał dawać w moim avatarze zdjęcia dziewczyn które mi się podobają to by mi czasu i miejsca zabrakło :stuck_out_tongue:

wow az tyle :twisted: :o

a mi tylko ona sie podoba dlatego tez zostanie :stuck_out_tongue:

pozdrawiam :lol:

Michał_Q. naprawde zmien sobie tego awitara, bo cholery mozna dostac, to ze ci sie podoba ta laska to nie znaczy ze musisz podpisywac posty jej zdjeciem :!:

zycie jest brutalne :stuck_out_tongue:

a ja nie zmienie… no przynajmniej przez jakis czas :stuck_out_tongue:

proszę moderatorów o reakcje :!: niech Michał_Q. zmieni awitara! :smiley:

Również nawiedzają mnie “różne” skojażenia co do twojej osoby,gdy patrze na ten avatarek :wink: Ale niech zostanie :smiley:

PS.Mi też się podoba :wink:

jestem uparty tak jak ty … jestesmy z jednego miasta , zaden problem aby sie spotkać :stuck_out_tongue:

jak mawia Kuba Wojewódzki : “no co ty” :stuck_out_tongue: Michał_Q. ile ty masz lat ?

czuje sie zazdrosny :frowning:

Michał_Q. ile ty masz lat ?

oj troche bedzie :twisted: :stuck_out_tongue:

:smiley: :smiley: o ja jego, pewnie nawet tej laski nie znacie, a juz sie wam podoba, zebyscie tylko sie o nią nie pobili :wink:

starcie 100-lecia , bitwa ONLINE - naglowki w gazetach !