Jak sie włacza zwolnienie czasu z Prince of Persia Dwa Trony

Ja chciałbym sie was spytac jak sie włacza(za pomocą jakich klawiszy) w PRINCE OF PERSIA DWA TRONY:

-zwolnienie czasu

-spedd kill

  • i inne ataki zwiazane z uzyciem czasu

W PofP Warrior Within np zwolnienie czasu czyli przeciwnicy poruszali sie wolno jak slimaki a ksiaze zasuwał jak forumła 1 robiło sie to na “r” a w dwóch tronach literką “r” robi sie tylko cofniecie czasu prosze o pomocbo ja tak długo nie pociągne bez zwalniania czasu

Prosze o pomoc :x

PS: Z Góry Thx :x

Na E

Z tego co pamietam (bo juz dawno nie gralem w POP T2T) spowolnienie czasu tez sie wlacza r. Ale nie jestem pewny. Dzisiaj wieczorem Ci napisze - musze zagladnac do instrukcji. :smiley:

o.k

Spowolnienie czasu - krótko wciśnij r

Cofnięcie czasu -wciśnij i przytrzymaj r

Speed kill - kiedy jesteś za plecami sroga ekran robi się taki trochę biały w rogach i zaczyna mrygać - wciśnij e.

Moce specjalne - nie pamiętam, jak się nazywały (bo z nich po prostu nie korzystam) - kiedy masz wyciągniętą broń przytrzymaj ppm (blok) i wciśnij krótko (1 moc) albo wciśnij i przytrzymaj (2 moc) r.

Chyba wszystko

Nie chcę zakładac nowego teamtu, więc się dopiszę:

Jak pokonać tego wilekiego potwora Kolmote ycz jakos tam jest on na Arenie.

Nie jest to trudne jak masz dobra karte graficzna i ustawienia na fulla. Musisz najpierw na arenie wejsc na jedna platforme (sa po bokach areny) i z niej zeskoczyc na potworka. Podczas gdy sztyle ksiecia rzoblysie musisz idealnie w tym samym momencie nasisnac LPM. i tak drugi raz wejdzie na plecy potwora i sztylet znowu zablysnie - znowu nacisnac musisz LPM. i jeszcze raz wchodzi mu na glowe i jak zablysnie to niciskasz LPM. Wydlubujesz mu oko. I tak samo robisz z tej drugiej platformy. Jak wydlubiesz mu 2 oki to go nawalasz po nagach na dole az sie przewroci - i po sprawie. :smiley:

kkorniak mam Radeona 9800 256 MB czy nie będzie przeszkód?

Karta nie jest zla. Powinno pojsc dobrze. Na pewno bedzie widac ten blysk sztyletu :lol:

Musisz tylko go zobaczyc i w tym samym momencie nasicnac myszle.

Powodzenia :slight_smile:

Na SPACE? Bo czytałem poradnik i tam piało, że na E.

:o eeeee… nie wiem o co Ci chodzi :evil: Masz zeskoczyc na tego potwora za pomoca spacji i podczas lotu zablysnie sztylet wtedy wciskasz to co zawsze (szczerze mowiac nie pamietam co - ale chyba E albo klawisz myszki jakis)

Sorry ze nie pamietam dokladnie ale poprobuj 8)

kkorniak tu się mylisz,bo żeby użyc SK trzeba wyskoczyć z platformy na ‘‘E’’,a nie na space.Gra byłaby za trudna gdypy trzeba było wyskoczyć na space,wlocie wcisnąć ‘‘E’’,a pote, jeszcze dodatkowo w ułamku sekundy sieknąć go mieczem :wink:

No masz racje - nastapila pomylka z mojej strony za co przepraszam.

SPOKO :smiley: :smiley: :smiley: