Jak sie wylogować z zbanowanego konta?

Otóż mój problem polega na tym że na pewnym forum (moge podać nazwę ale czy można?) dostałem bana.A że wcześniej jak sie logowałem to zaznaczyłem opcję loguj automatycznie za każdym razem,no i gdy wchodzę na tą stronkę to już jestem zalogowany na tym koncie-zbanowanym.Teraz gdy dostałem bana nie moge się wylogować mimo to że jest tam opcja wyloguj ale nie działa,tzn po nacisnieciu strona się odświerza i tyle-nic po za tym.Uzywam przęgladarki Internet Explorer 7 jeśli ma to jakieś znaczenie.Tylko proszę o inne rozwiązanie niż usunięcie wszystkich zapamiętanych haseł i loginów z przeglądarki-bo już patrzyłem i jest taka opcja.

Za wszelką pomoc z góry dziękuje! :smiley:

Usuń pliki cookies tego forum.

A inną metodą jest wejście z innej przeglądarki 8)

A gdzie są pliki cookies i skąd mam wiedzieć,które to?

A moge usunąć wszystkie pliki cookies?

#1 edit:

Zaisntalowałem sobie przęglądarke Firefox i gdy weszłem na to forum to nadal loguje sie automatycznie :frowning: i cały czas zbanowany?

Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

w ustawieniach przeglądarki masz pliki cookies. Możesz usunąć wszystkie ale tam gdzie miałeś zaznaczone żeby pamiętało Cie przy każdym wejściu na strony to, to się usunie i będziesz musiał się jeszcze raz logować - ale to chyba nie problem. Jeśli grasz np w grę sherwood online to konto Ci się usunie po usunięciu jego cookie

Dzieki,działa!

Temat można zamknąć!