Jak skanować na HP Deskjet F370

Witam!

Posiadam urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet F370 i jest pewien problem. Posiadam najnowsze sterowniki ze strony producenta. Wszystko urządzenie drukuję i kopiuję, ale nie mam pojęcia jak tym się skanuję (wkładam zdjęcie, żeby zeskanować i mieć je jako jpg lub inny). Jak próbuję skanować to wkładam zdjęcie i naciskam przycisk do skanowania ale nie ma żadnej reakcji, ze strony urządzenia. Dopiero jak podniosę klapkę to coś się chwilę po przesuwa ale nic : / Czy do skanowania trzeba mieć jeszcze jakieś dodatkowe oprogramowanie oprócz tych sterowników ?

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź :slight_smile:

włącz centrum obsługi hp czy coś takiego. Jak masz zainstalowane z płytki. I tam gdzieś jest opcja SKANUJ. Też mam drukarkę wielofunkcyjną i z tego programu mi skanuje a z przycisku na drukarce nie idzie. Ale to chyba wina WINDOWSA

Same sterowniki chyba nie wystarczą, trzeba mieć jeszcze odpowiedni program do skanowania np. ten dostraczony z HP

dla VISTY:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 16&os=2093

dla XP nie znalazłem

Ale ja żadnego Centrum ani żadnej ikony do HP nie mam… Nic kompletnie. I sterowniki nie miałem z płyty tylko ze strony… Podałem wyżej.

włącz drukarkę i wejdź w mój komputer a tam będzie takie coś jak skanery i aparaty fotograficzne

no jak kupiłeś w sklepie to powinieneś mieć płytki ze sterownikami… jeżeli nie to instalowałeś coś w ogóle? jakiś program? coś z hp? jeżeli tak to znajdź to w menu start może i próbuj włączać

Działa! Dziękuję !