Jak skasować Photoshopa na dobre?

(Sebastianl92) #1

Po nieprawidłowych instalacjach, photoshopy cs3 jednak mi zostały... I na dodatek nie da się ich usunąć.

Wygląda na to jakbym miał 2 wersje - pomarańczową i niebieską. Ale najlepsze jest to, że nie mam zainstalowanej żadnej z nich. A jak chcę usunąć pomarańczową... nic się nie dzieje. Natomiast jeśli chodzi o niebieską wyskakuje takie coś:

No i co mam tu zrobić... Da się to skasować jakoś w rejestrze? Jeśli tak to proszę o... solucje albo coś...

(Seba86mu) #2

Spróbuj odinstalować programem Revo Uninstaller (wybierz tryb "Zaawansowany" i usuń wszystkie pozostałości jakie Revo odnajdzie).

(Sebastianl92) #3

Program wykrył mi jakies pozostalości ale są one w folderach do photoshopa cs2... Z którym przecież nie mam żadnych kłopotów. Nie usunąłem tego i nadal nie da się zainstalować cs3, wyskakuje to co na drugim screenie... A chcę go wykasować na dobre, abym mógł w końcu normalnie zainstalowac i używać.

(kostek135) #4

Po zastosowaniu powyższego programu użyj CCleaner'a - usunie on błędne wpisy, bo tamten mógł nie usunąć wszystkich.

Czytałeś, co napisałeś? Sam sobie zaprzeczyłeś. Chcesz usunąć go całkowicie, a nie usunąłeś jego pozostałości, bo uważasz, że nie ma z nimi problemu... Wiesz troszkę się mylisz. Pozostały wpisy w rejestrze i komputer uważa go za zainstalowany.

(Sebastianl92) #5

Chcę przecież usunąć cs3 a nie cs2. Przecież to są 2 oddzielne wersje.

(kostek135) #6

To usuń tym programem cs3, jaka różnica?

(mysz 1) #7

Musisz zamknąć proces IE w Menedzerze zadań .

Problem ten występuje kiedy IE jest domyślną przelądarką .

(kostek135) #8

To usuń tym programem cs3, jaka różnica? Ewentualnie usuń obie wersje i zainstaluję tę, która jest ci potrzebna, bo nie do końca kumam.

• chcesz usunąć 3.

• tu chcesz ją zainstalować.

Ja serio nie wiem "o co Ci biega".

(Sebastianl92) #9

Za pomocą Revo Uninstaller usunąłem te wpisy dotyczące cs3. Jednak nadal przy ponownej instalacji wyskakuje tamten komunikat, więc przeskanowałem rejestr za pomocą Ccleaner, jednak problem pozostał.

Biega mi o to, żeby usunąć wszelkie błędne wpisy dotyczące CS3 aby go zainstalować, bo teraz nie moge go ani usunąć ani zainstalować.

(kostek135) #10

Spróbuj, ale nie wiem, czy coś to da. Jednak nie zrobisz to się nie przekonasz.

(Sebastianl92) #11

Moją domyślną jest firefox i w procesach nie ma IE.

(mysz 1) #12

Adobe CS3Clean Script

http://www.adobe.com/support/contact/cs3clean.html

(Sebastianl92) #13

Ech, dzieki, naszukałeś się pewnie... Ale i tak to nic nie dało :expressionless: ;/.