Jak skasować Ubuntu

Underek Tak naprawdę nad czym my tu dyskutujemy, zapędzamy się w niepotrzebne gadki - już masz chyba wystarczające “instrukcje” opisujące usunięcie Systemu Ubuntu Linux…

knapik radzę uważać na słownictwo. Od zwracania uwagi jest Moderator.

Tak zrobiłem ale system sie nie uruchomił za to pojawił sie komunikat gruba error 22 proszę czekać.

Zainstalowałem od nowa Ubuntu i W.działa ale chce go skasować.

Co zrobić w tej sytuacji.?

Ty sobie żarty tu stroisz?

Underek nie instaluj linuksa, może najpierw naucz się obsługi komputera :roll:

btw. nie chce sie bawić w moderatora bo mi boczi da osta, ale naprawde o ten dział nikt nie dba i nie rozumiem czemu pozwala się trollować takim użytkownikom jak underek. Przecież to jest jakiś cyrk. Przykro to stwierdzić ale msliwa jest kiepskim moderatorem.

knapik

Obserwuję Twoją twórczość w tym dziale, i uwierz - kwestią czasu było, byś zarobił warna.

Pomijając inne, ważne przyczyny przyznania Ostrzeżenia, wiedz o tym, że

kwestia oceny działalności Moderatorów w temacie - nie należy do Ciebie. Masz uwagi do któregokolwiek Moderatora:

Możesz użyć jakiejkolwiek płyty z win’em.

matiit Tak zrobiłem zle ma error 22 od gruba co z tym zrobić

Ustawiasz bootowanie w BIOS-ie z płyty CD.

Wkładasz do napędu płytę XP.

Bootujesz z niej system, aż zobaczysz ekran instalacji.

Będziesz miał tam 3 opcje do wyboru, klikasz napraw bieżącą instalację (w tym celu naciskasz klawisz R ).

Następnie logujesz się do swojej instalacji, zapewne masz jeden system więc klikasz 1 , później wpisujesz hasło administratora(jeśli nie masz klikasz po prostu Enter )

Następnie wpisujesz komendę:

fixmbr

Gdzie x litera napędu CD/DVD :!:

Po wszystkich wpisujesz exit i naciskasz Enter.

El Presidento Już miał to stokroc dużo razy wyjaśnione…

Zrobione, a terz cozrobić zeby windows widzial tendysk ??

sformatować go na fat32 albo na ntfs (np. menedzerem dysku w windows, lub partition magiciem, gpartedem)

Sformatować go w NFTS lub FAT

jak sie do tego dorwać ??

nie pamiętam już dokłądnie ale coś takiego:

panel sterowania >> narzędzia administracyjne >> zarządzanie dyskami

(nazwy mogą się w mniejszym lub wiekszym stopniu różnić od tych podanych przeze mnie)

Ale powinieneś mimo wszystko znalkeźć :slight_smile: