Jak sklonować obraz po zmianie karty graficznej

Witam Wszystkich!

Zmieniłem ostatnio kartę graficzną z Gforca na Radeona 9600 Pro Atlantis 256 MB Ram. I od tego czasu mam problem. Nie wiem jak mam sklonowac obraz, konkretnie gdzie to się wszystko włącza, tak żeby mozna było wysłac obraz na TV.

I jeszcze mam pytanie czy jest jakies spolszczenie do tej karty aby wszystkie zakladki i ich opisy byly po polsku.

:lol: :smiley: :smiley:

Wiem, ze podobne problemy były juz poruszane ale nie moge nic teraz znalec, prosze o zrozumienie. :slight_smile:

-------------

Zmieniono tytuł. Lazikar

NA przykład programem TVTool 9.7

A mogłbys mi podpowiedziec jak to zrobic w tym programie bo nigdy z niego nie korzystałem?

Włączasz go i wybierasz ten zielony przycisk “Tv Mode”

Tak wszystko się zgadza ale on ma dużą wadę, działa tylko 15 minut. Czy znasz moze cos darmowego, cos w tej kategorii.??? :smiley:

A ja myślałem, że TVTool działa jedynie z kartami nVidia :roll:

W Radeonach obraz można sklonować z poziomu sterownika Pklik na Pulpit|Właściwości|Ekran|… Tam znajdziesz.

Tak masz rację, teraz sprawdziłem i faktycznie działa tylko z kartami nVidia-słuszna uwaga.

Nie miałeś racji :

No jak nie miałem jak miałem: GF-FX, to skrót od GeForce FX, a ta jest ze stajni nVidia.

Z poziomu pulpitu i dalszych zakładek byłoby mi najłatwiej ale u mnie wszystkie zakładki zginęły dosyc dawno -najprawdopodobniej po jakims wirusie i dlatego teraz muszę szukac innego dojscia aby tą funkcję uruchomic. O zniknieciu zakladek pisalem na forum ale nikt nic nie poradzil. No i jestem dalej w punkcie wyjscia.?? !!

Tak dalej nie ma i nie wiem co jest. Zainstalowałem calkiem nowe, wczesniej usunąłem stare i nic?? !!