Jak skonfigurować daną grę do rozgrywki w sieci lan z innymi użytkownikami sieci domowej ?

Chodzi mi o to że chciałbym emulować gry przez lan na dwóch komputerach za pomocą sieci wifi
ale za cholerę nie mogę zrozumieć o co chodzi z konfigurowaniem tej jakże emulacji pod ten rodzaj sieci :wink: Potrzebuję instrukcji co i jak na jednym komputerze(host) i jak na drugim(client) :slight_smile:

Sieć Wifi to nic innego jak sieć lokalna a dokładniej WLAN, nie potrzeba dodatkowej konfiguracji w stosunku do LAN.
Konfigurujesz grę tak jak byś był podłączony kablowo.

1 polubienie

Napisz proszę bez używania technicznych terminów (emulacja, wifi, host/client) co chcesz zrobić:

  • jaka gra (tytuł, paltofrma),
  • jakie komputery,
  • co chcecie osiągnąć.
1 polubienie

Emulacja przez LAN czy granie przez LAN ? Pierwszy raz słyszę o emulacji przez LAN.

1 polubienie

Witam chciałbym w:ASPHALT URBAN GT 2.cso(cso) zagrać oczywiście mam mnóstwo tytułów do ogrania ale potrzebuję konfigurację do najnowszej wersji emulacji 1.4.2(ma on napewno wbudowany ad-hoc server?)

Granie przez LAN bez architektury sieciowej online

Więc mógłbym prosić o konfigurację do najnowszej wersji:1.4.2 ?

http://www.portal24h.pl/forum/utworz-domowa-siec-lan-gier-t14556.html

Przykład Counter-Strike 1.6

Tak więc dla jakiej gry ?

P.S. Popraw tytuł wątku na właściwy, zgodny z tym o czym opisujesz i co oczekujesz.

1 polubienie

Tu jeszcze inna konfiguracja (angielski język) :

1 polubienie

Jeżeli gra obsługuje granie w sieci lokalnej to żadna dodatkowa konfiguracja nie jest potrzebna.

Wystarczy router do którego podpięte są domowe komputery.
Na jednym komputerze uruchamiasz grę sieciową (tryb wieloosobowy/załóż nową grę/nowa gra itp.) na drugim wybierasz dołącz do serwera i podajesz ip komputera na którym uruchomiłeś rozgrywkę wieloosobową.

1 polubienie

Dobrze opisana formuła dziękuję :slight_smile:

Tu też dobra uwaga ze strony dziękuję ale prosiłbym o zedytowanie tematu a tytuł brzmi tak:"PPSSPP LAN i Online poradnik,

Dobra współpraca popłaca :slight_smile:

Poradnik jest spoko ale sam rozgryzłem ten patent :stuck_out_tongue:

I tłumaczenia są ok :slight_smile:

Także, dziękuję wszystkim za nie patrzenie na temat z pogardą, a z pewną uwagą, bo to był mój początek z tym forum i nie wiedziałem jak pisać owe tematy, ale nauczyłem się i teraz mogę pytać o co kolwiek i wiem o co pytam :slight_smile: