Jak skonfigurować firewalla norton personal firewall 04

nie moge zipem?

Jeśli tylko obsługuje rary (bo nie wiem), to oczywiście.

ściągnęłam tego winrara,ale po rozpakowaniu i próbie instalacji spolszczenia, już wiem, że nic z tego, bo nieznana wersja nortonsecurity…

jestem potężnie zmartwiona, bo mój ang, nie jest najwyższych lotów, a z kolei siedzenie ze słownikiem…

porażka,

spodziewam sie, ze jeszcze nie raz, będę was podpytywać

do przeczytania :slight_smile:

nie działa mi sms express na gg, nie mam pojęcia, jak ten program skonfigurować ,by chodziło to, co jest mi potrzebne.dół :!:

co oznaczają te ciągi cyfr, które można zmienic lub zostawic ,

wkurzyłam się.

nawet nie chodzi o ten nieszczęsny ang, tylko o to, że niewiele wiem nt internetu, jego funkcjonoania od tej drugiej strony.

pewnie gdym rozumiała do czego te cyfry, ustawienia proxy i coś tam jeszcze, byłoby lepiej:)

kurcze, pomóżcie, nie dam rady…

pozdrawiam,

czekam niecierpliwie na rady i podpowiedzi

A!

i teraz pojawiają sie pytania,np.:

update.tmp is attemting to access the internet.

what do you want to do?

problem w tym, że nie wiem co hcę zrobić, bo nie wiem co to jest ten update.tmp

Jeżeli chcesz zaaktuwalizować GG, a jest to wskazane, by działało wysyłanie SMS, zezwól na połączenie update.tmp . Zaaktualizxuzj GG.

Te okienka to zapytania NIS o dostęp do internetu dla poszczególnych programów. Jak chcesz aby aplikacja która się pokazała miała dostęp to mu zezwalaj. Przy zaznaczaniu postaw haczyk to okienko nie będzie sie już pytało o ten program który teraz został pokazany. 8) Tylko sprawdzaj co to są za programy i nie zezwalaj wszystkiemu na dostęp bo w takim przypadku norton ci nie będzie potrzebny. Musisz wiedzieć jakiej aplikacji zezwalasz bądz blokujesz dostęp. :?

no właśnie ,a skąd mam wiedzieć co to za aplikacje?gg i tak nie działa choć mu zezwalam, a komunikaty i tak się pojawiają przy odhaczeniu, by zezwalał i nie pokazywał okna(przy tych samych)

dziś wyjeżdzam i chyba go odinstaluję, a jak wrócę koło środy, czwartku, zaaplikuję go ponownie i pomolestuję was upierdliwymi pytankami, może coś z tego wyjdzie :wink: :wink:

odinstaluję go , bo inaczej mój małżonek wyrzuci mi maszynkę, jak, co chwila ,będzie mu pokazywać się kolejne okienko :wink: ,a gg nie będzie działało.

dzięki za cierpliwość

do przeczytania

ps.pewnie jeszcze dziś zajrzę tu, ale z komputerkiem juz dziś nic nie działam,muszę wyrobić się na pociąg,…

pozdrawiam

Właśnie o to chodzi że masz zaznaczyć. A zobaczyć dokładnie jaka aplikacja pyta, bo pokazuje ścieżkę do niej. :smiley:

najlepiej koleżanko wypróbuj innego firewalla!!

na przykład: Agnitum Outpost Personal Firewall Pro jest dostępny w języku polskim!! bardzo dobry firewallek, z którego sam korzystam!!

oto link: OUTPOST FIREWALL jest to wersja trial na 30 dni!! :smiley: