Jak skonfigurować internet w mixplusie - k800i


(Mrylec) #1

Siema ;D

Mam problem z internetem w telefonie se k800i w sieci mixplus.. Kiedyś elegancko mi się internet włączał z opery mini i z tej wbudowanej przeglądarki, ale od czasu gdy zrobiłem sobie internet przez Bluetooth coś się zchrzaniło...Kiedyś gdy wchodziłem do internetu kasę ciągło mi z pakietu 25 MB i nigdzie nie dzwoniło... A teraz telefon dzwoni pod jakiś numer i kasę ciągnie z konta, a nie z pakietu... Pousuwałem wszystkie profile internetowe i Java, wszedłem na stronę plusa i wysłałem sobie ustawienia "int csd" lecz dalej to nic nie daje... Wie ktoś jak można odzyskać poprzedni internet?


(Cedar) #2

A nie powinien być to czasami profil WAP? CSD to właśnie jest internet "wdzwaniany" czyli telefon dzwoni i łączy się z pewnym rodzajem modemu.

PS. Jeśli już, to Ci "kasę ciągnie z konta" :wink:


(Mrylec) #3

Czyli WAP GPRS?


(Cedar) #4

Sprawdź w regulaminie pakietów internetowych, ale jestem na 99% pewien, że o takim sposobie połączenia jest w nim napisane.


(suchmen) #5

Wap to właśnie internet "wdzwaniany" a gprs to internet naliczany za wykorzystane pakiety danych i znacznie szybszy od WAP


(Cedar) #6

Cytat z regulaminu pakietów internetowych MixPlus:

Szczegóły są tu: http://plus.pl/oferta_indywidualna/mix/ ... abajty.pdf

Czyli nie CSD...


(Patrykpucek) #7

Tu masz konfigurację:

http://www.plus.pl/oferta_dla_firm/plus ... _internet/

WAP GPRS - działa gdy chcesz przeglądać darmowy portal Plus.pl, gdy wchodzisz na inne strony to zostaje pobierana opłata, tu nie działają pakiety internetowe.

INT GPRS - przy tym ustawieniu działają pakiety internetowe

...CSD - telefon działa jak modem i dzwoni pod numer telefonu tak jak modemy, internet rozliczany jest za czas a nie pobrane kb