Jak skonfigurować internet w mixplusie - k800i

Siema ;D

Mam problem z internetem w telefonie se k800i w sieci mixplus… Kiedyś elegancko mi się internet włączał z opery mini i z tej wbudowanej przeglądarki, ale od czasu gdy zrobiłem sobie internet przez Bluetooth coś się zchrzaniło…Kiedyś gdy wchodziłem do internetu kasę ciągło mi z pakietu 25 MB i nigdzie nie dzwoniło… A teraz telefon dzwoni pod jakiś numer i kasę ciągnie z konta, a nie z pakietu… Pousuwałem wszystkie profile internetowe i Java, wszedłem na stronę plusa i wysłałem sobie ustawienia “int csd” lecz dalej to nic nie daje… Wie ktoś jak można odzyskać poprzedni internet?

A nie powinien być to czasami profil WAP? CSD to właśnie jest internet “wdzwaniany” czyli telefon dzwoni i łączy się z pewnym rodzajem modemu.

PS. Jeśli już, to Ci “kasę ciągnie z konta” :wink:

Czyli WAP GPRS?

Sprawdź w regulaminie pakietów internetowych, ale jestem na 99% pewien, że o takim sposobie połączenia jest w nim napisane.

Wap to właśnie internet “wdzwaniany” a gprs to internet naliczany za wykorzystane pakiety danych i znacznie szybszy od WAP

Cytat z regulaminu pakietów internetowych MixPlus:

Szczegóły są tu: http://plus.pl/oferta_indywidualna/mix/ … abajty.pdf

Czyli nie CSD…

Tu masz konfigurację:

http://www.plus.pl/oferta_dla_firm/plus … _internet/

WAP GPRS - działa gdy chcesz przeglądać darmowy portal Plus.pl, gdy wchodzisz na inne strony to zostaje pobierana opłata, tu nie działają pakiety internetowe.

INT GPRS - przy tym ustawieniu działają pakiety internetowe

…CSD - telefon działa jak modem i dzwoni pod numer telefonu tak jak modemy, internet rozliczany jest za czas a nie pobrane kb