Jak skonfigurować karte Wifi MSI MS-6869

Mam problem z tym urządzeniem nie wiem czy mam zainstalowane sterowniki czy nie i z tym związane jest moje pytanie po pierwsze jak to sprawdzić po drugie jeżeli okaże się że nie mam to ską je pobrać dodam ze w dodaj sprzęt mam dwa nieznane urządzenia pierwsze to kontroler ethernet a drugie nieznane urządzenie

Przyjacielu nie MS - 6869 ale MS -6968 , to po pierwsze , po drugie ,tutaj masz sterowniki ze strony producenta - KLIK … to by było na tyle…

P.S - Start - Panel Sterowania -Menadżer Urządzeń… rozwijasz listę , jeżeli znalazłeś znak zapytania ( kolor żółty) lub wykrzyknik (kolor żółty) to znaczy ,ze dane urządzenie ( nieznane urządzenie ) nie ma zainstalowanych sterowników .

taką karte mam w w specyfikacji zainstalowałem sterowniki ale to powinienem mieć wifi a mam tylko taką ikonę bluetooth i jeszcze komunikta bluetooth device not found

Stary, zrobimy inaczej ,pobierz Everest Home Edition 2.20 , i zobacz jak sie nazywa (podaj pełną nazwę karty Wi Fi ) Twoja karta…- albo daj screena…

pankacper ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://www.occur.pl/image,fbce9bbb99.html mam nadzieje ze chodizło ci o takiego screena

Szczerze mówiąc ( pisząc ) nic mi to nie daje… pokaż screena z nazwą ( pełną ) Twojej karty sieciowej… Napisałeś ,że jest nią karta Wi Fi MSI o numerze MS - 6869 , skąd wziąłeś te dane ? …

P.S - czy to jest komputer stacjonarny czy laptop ? jeżeli laptop to podaj pełną nazwę… daj screena z Menadżera Urządzeń

to jest komputer stacjonarny więc skąd ci podać tego screna

To nie ma zbytniego znaczenia czy to desktop czy laptop, więc…

poszukaj swojej karty gdzieś w zakładkach sieć albo płyta główna