Jak skonfigurować Outlooka 2007?

Witam.

Da się skonfigurować Outlooka 2007 by nie ściągał całej poczty tylko słuzył do informowania czy są nowe wiadomości na skrzynce, do pisania i odpisywania na maile bez ściągania całej zawartości skrzynki na kompa? Chodzi mi o coś takiego jak obsługiwanie skrzynki za jego pomocą ale bez żadnego ściagania poczty na komputer.

Z góry dzięki za pomoc

pozdrawiam

Skonfiguruj konto IMAP w Outlook 2007.

Pod warunkiem, że serwer pocztowy, którego używa dopuszcza dostęp IMAP - większość bezpłatnych polskich serwerów pocztowych nie daje takiej możliwości.

Zgadza się, dlatego warto kolegę spytać z jakiego serwera pocztowego korzysta.

no i chyba nic z tego bo skonfigurowałem konto według instrukcji i nie działa tak jak powinno. a co do poczty to mam bezpłatną skrzynke na interii

Na Interii nie ma dostępu IMAP czyli nic na to nie poradzisz. Załóż konto na Gmail, podepnij do niego w konfiguracji konto (konta) na Interii i skonfiguruj IMAP dla Gmail. Jak Gmail dobrze ustawisz, to maile będą wysyłane za pomocą Interii chociaż obsługiwać to będziesz za pomocą Gmaila.

oooo dzieki za info jak to zrobić. przyznam że ciekawy sposób. wieczorem spróbuje to zrobic.

Dodane 20.10.2009 (Wt) 20:57

a może mała podpowiedź jak to skonfigurowac by tak było jak piszesz? bo przyznam że nie bardzo wiem jak zrobić by maile były wysyłane z kont na interii poprzez gmail.

Dodane 21.10.2009 (Śr) 21:37

ok już mam