Jak skonfigurowac połączenie internetowe- kabel -win xp

Mam problem bo spróbowałem zainstalować te sterowniki do tv ktore mi wyslałeś i po uruchomieniu zaczeły jakieś błędy wyskakiwać i nagle komp sie wyłączył. Po wejściu do Menadżera urządzeń zobaczyłem to:

http://imageshack.us/photo/my-images/191/zmiany.png/

Sterowniki moge zainstalować z płytki bo mam ale jak usunąć tamto które niby się juz zainstalowało?

Żeby usunąć sterownik do urządzenia, wchodzisz w menadżer urządzeń, klikasz prawym przyciskiem myszy na danym urządzeniu i wybierasz odinstaluj.Potwierdzasz przyciskiem ok.Potem wchodzisz w dodaj lub usuń programy i usuwasz aplikację i sterownik.

tak zrobiłem. Ale teraz nie moge znalez dobrych sterownikow Realtek! :?

Tutaj masz:

jak-skonfigurowac-polaczenie-internetowe-kabel-win-t452622-15.html#p2867079 .

No własnie juz znalazłem ;d Zainstaluje jeszcze sterowniki do telewizji i zobacze czy nadal bd sie upominał kreator o instalowanie sterownikow do “MEDIA” no i sprawdze czy tv działa bo jak nie to w tedy z tym bd. musiał sie bawic :\

Dodane 08.07.2011 (Pt) 12:15

POMOCY ! Dzisiaj włączam komputer i wyskakuje mi “błąd dysku Nacisnij jakis klawisz, aby zrestartowac”

Jak wciskam jakies klawisze to wyskakuje mi to “Invalid system dysk Replece the disk, and then press any key”. Prosze o szybkie udzielenie pomocy !~;d