Jak skonfigurować router + access point + dekoder N

Router który posiadam jest podłączony do komputera głównego i jest to: Linksys by Cisco WRT120N.

router z Access Point który posiadam to: Pentagram Cerberus P6362.(jest to na pewno access point bo pytałem w serwisie i na oryginalnym opakowaniu jest napisane cyt.: „Internet Gateway + Access Point„)

Dekoder N na wejście na kabel ethernetowy. W N-nce mam tylko 2 opcje podłączenia neta: 1.Konfiguracja automatyczna, 2.Konfiguracja ręczna(tu można ręcznie wprowadzić: adress IP, Brame, Maske, DNS, DNS2, itp.), i Status sieci.

Główny router(WRT120N) podpięty jest do głównego kompa i tam internet jest(pamiętaj jak go konfigurowałem to dostawca internetu radiowego jaki posiadam powiedział że mam tylko sklonować adress MAC i wszystko chodziło i chodzi) + do tego rozsyła sieć Wi-Fi. Więc myślę że jest dobrze skonfigurowany, bo można się łączyć z nim bez problemu i internet jest.

WRT120N jest piętro wyżej więc NIE ma możliwości podłączyć się kablowo do access pointa. Musi być to połączenie bezprzewodowe.

P.S. Jak podałem za mało danych to pisać :slight_smile:

Więc ponawiam moje pytanie Jak to wszystko skonfigurować???

Z góry Dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam :slight_smile: