Jak skonfigurować router D-link Dl-524 pod UPC?

Witam.

Kilka dni temu zmieniłem swojego usługodawcę internetowego na UPC.Postanowiłem kupić router ponieważ mam w domu laptopa i chciałem aby internet w nim działał bezprzewodowo.Mój wybór padł na d-link dl-524.Po podłączeniu od razu napotkałem problem(nie wiem co ustawić i jak) w ustawieniach routera tych,które pojawiają się w przeglądarce po wpisaniu adresu http://192.168.0.1

Wszystkie ustawienia to dla mnie czarna magia(laik to za łagodne określenie dla mnie :))Tak więc proszę o pomoc i tych,którzy mają ten router podłączony pod UPC jak i wszystkich,którzy się choć trochę znają na tym.Najlepiej jak ktoś byłby tak miły i wysłał screeny ze swojej konfiguracji w UPC.

Poprzednio miałem internet od TP i także miałem router miałem z nim identyczny problem jak z tym teraz.Ustawiłem go dopiero wtedy gdy zadzwoniłem do użytkownika allegro od którego kupiłem router.

Niestety ten d-link’a kupiłem w sklepie i nie mam się kogo poradzić co ustawić i jak.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Masz tutaj screeny mnie to pomogło

viewtopic.php?f=15&t=205652

A czy mógłbyś podać screeny z każdej zakładki w ustawieniach łącznie z zakładką advanced,tools,status?

I mam jeszcze jedną prośbę tam gdzie trzeba wpisać coś swojego to najlepiej gdybyś mógł mi wytłumaczyć jak to zrobić i skąd wziąć dane jeżeli gdzieś będą potrzebne.

Bardzo bym prosił o te screeny.

Byłbym wdzięczny gdyby mógł Pan się ze mną skontaktować na gg żeby niepotrzebnie nie zaśmiecać forum.Mój nr to 6051666

Z góry dziękuję

Pozdrawiam