Jak skonfigurować router DIR-600

Witam serdecznie, bardzo bym prosił o pomoc jak skonfigurować router DIR-600 tak aby działał bezprzewodowo z laptopem.

Dodam że posiadam komputer stacjonarny oraz laptopa…

Pozdrawiam

Wejdź na http://192.168.0.1/ wpisz admin i hasło puste, dalej wybierz Run Wizard.

Instalację przeprowadziłem za pomocą dołączonej płyty CD, Na komputerze stacjonarnym mam internet podłączony przewodowo poprzez router. A co zrobić aby internet był bezprzewodowo na laptopie?

A czytałeś co ci wyżej napisał @womperm?

A połączenie się z netem poprzez wyszukaj sieć bezprzewodową pomoże czy muszę coś ustawić? A po 2 to nie ma czegoś takiego jak Run Wizard.

Jak to nie ma? Poczytaj manuala.

Jak pisałem instalację przeprowadziłem poprzez dołączoną płytę CD, wszystko zakończyło się sukcesem. Teraz aby mieć bezprzewodowo internet na laptopie to musiałbym wyszukać sieć bezprzewodową?

Na routerze musisz utworzyć nową sieć bezprzewodową, a na laptopie ją wyszukać, w manualu powinno być to opisane. Na stronie Dlinka znajdziesz go po polsku.

PO prostu instalację przeprowadziłem poprzez płytę CD, router podłączyłem przewodowo z komputerem stacjonarnym a w laptopie wyszukałem sieć bezprzewodową z którą się połączyłem tylko że jej nie zabezpieczyłem! Więc nie wiem co koledzy tu piszą a ja chciałem się dowiedzieć czy tak wygląda ta cała konfiguracja.