Jak skonfigurować router KOZUMI KM-410p w "trybie offline"?

Witam! Mam problem z routerem KOZUMI KM-410p (szukałam już odpowiedzi w internecie, ale nic nie znalazłam). Po formacie komputera skonfigurowałam połączenie z neostradą i wszystko jest ok, ale nie mogę dokonać konfiguracji routera, który jest podłączony po to, bym mogła mieć neta na laptopie. Gdy wpisuję adres 192.168.1.1 (bo taki jest podany w instrukcji) po podłączeniu routera, to wyskakuje mi okienko “Pracuj w trybie offline”. Oczywiście odhaczam “Pracuj w trybie offline” w IE, ale to nic nie daje. Adres IP mam uzyskiwany automatycznie (mam tą samą konfigurację, co przed formatem). Myślę, że może to być problem ze sterownikami, ale niestety nie wiem, z których skorzystać, bo ściągane ze strony producenta (nVIDIA) ogólnie pasują (błędów żadnych w menedżer urządzeń nie ma). Czy ktoś może pomóc?

Dodam tylko, że z neostradą także mam problem, gdy łączę się przez ich interfejs (z płyty CD), muszę konfigurować połączenie ręcznie, bo w ich interfejsie wyskakują mi na zmiane błędy, że serwer POP3 jest niedostępny, lub, że hasła są złe (no błędów jest wiele mimo haseł dobrych).

ziutolziutol , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif