Jak skonfigurować usenet?


(Danielson) #1

Przepraszam , proszę mi pomoc bo pisałem już 1 raz ale nikt mi nie pomogł i pewnie nikt tamtego tematu nie czyta więc pisze 2 raz.

Założyłem właśną grupę i jak to mam skonfigurować w Mozilli Thunderbird abym mógł czytać i pisac wiadomośći ? co mam wpisać w adres serwera grup dyskusyjnych ( NNTP) ? Prosze o pomoc.

Informacje które pokazało mi google o mojej grupie:

adres URL

http://groups.google.pl/group/wrzu-na-luz

E-mail

wrzu-na-luz@googlegroups.com

Gdy wpisuje adres URL w M.T pisze że jest nie poprawny ( nie wiem o co chodzi ale wiem ze tak nie ma być) prosze o pomoc.


(pysiu) #2

http://www.banita.pl/konf/usnet.html - konfiguracja


(Danielson) #3

przecież wiem jak się konfiguruje ale mi chodzi o tą konkretną grupe którą założyłem. Nie wiem jaki adres wpisać i nazwe serwera etc.

googlegroups.

Złączono Posta : 05.11.2006 (Nie) 12:06

Widocznie się nie da...to co znalazłem na stronie:

"Czy dostęp do Grup dyskusyjnych Google można uzyskać za pośrednictwem czytnika grup dyskusyjnych (np. Outlook Express, Netscape Messenger)?

Niestety, dostęp do naszej usługi za pomocą zwykłego czytnika grup dyskusyjnych nie jest możliwy. Dostęp do Grup dyskusyjnych Google umożliwia natomiast większość przeglądarek internetowych.

Ponadto możesz zapisywać się do grup dyskusyjnych Usenet. Wystarczy, że przyłączysz się do grupy i określisz, w jaki sposób chcesz otrzymywać wiadomości e-mail z treścią nowych postów zamieszczanych w grupie. Możesz otrzymywać dzienne zestawienie postów lub wiadomości zbiorcze z ich pełną treścią. Jeśli wybierzesz pocztę zbiorczą, otrzymasz jedną wiadomość e-mail na każde 25 postów zamieszczonych w grupie. "

Szkoda. Pozdro