Jak skontaktować się z moderatorem

który ma zablokowane PW, a zgodnie z regulaminem:

b) Autor zablokowanego topiku ma prawo:

  • poprosić na PW Moderatora o podanie motywów decyzji i ewentualnie - wycofanie jej

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym zablokowanym PW.

Zawsze jednak jest możliwe wysłanie maila - adresy znajdzesz na vortalu:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=5#kontakt

Na obecnym forum nie ma możliwości zablokowania PW, można zablokować wyświetlanie postów, ale nie prywatnych wiadomości (a szkoda bo bym chętnie dał paru bloka :stuck_out_tongue: )

@Frog to zobacz moderatora JNJN. Kontakt:Wyślij wiadomość Tlen.

Przy próbie wysłania PW otrzymuję komunikat:

Widać Regulamin obowiązuje nie obowiązuje wszystkich

Z przykrością stwierdzam, że jedyne co widać to to, że masz jakieś problemy z czytaniem.

Jak sama nazwa wskazuje nie jest to link do kontaktu przez PW lecz przez komunikator Tlen do którego (jak do każdego prywatnego kanału komunikacji) właściciel może ograniczyć dostęp.

Natomiast jedną linijkę wyżej jest wpis:

który pozwala na wysłanie PW. Skorzystaj z tego właśnie odnośnika.

sdar , nie każdy ma tlena.

Widać, że moderator może wysyłać prywatne wiadomości do JNJN. Ale zwykli użytkownicy nie mogę.

Proszę, powiedz mi, gdzie tutaj są odnośniki do PW?

http://img2.vpx.pl/up/20090811/jnjn.png

http://img2.vpx.pl/up/20090811/jnjn2.png

hm… rzeczywiście dziwna sprawa bo kiedy ja wchodzę do profilu JNJN to normalnie widzę link do PW.

Sprawdzimy o co chodzi.

@sdar:

wybacz, ale potrafię odróżnić link i ikonkę PW od komunikatora tlen. Natomiast Twój styl odpowiedzi

jest chyba trochę nie na miejscu.

Szkoda również, że pominąłeś sprawę tego komunikatu:

przemopk , poczytaj dokładnie mojego posta i chyba jednak sdar ma odrobinę racji, nie ma możliwości blokowania PW i jest to najprawdopodobniej jakiś bug forum.

fiesta , zobacz screen zamieszczony przez sla17 -

Wycieczka o jakimś problemie z czytaniem jest nie na miejscu.

Tego komunikatu sobie nie wymyśliłem:

ale do niego sdar się nie odniósł. Jak widać najważniejsza była moja uwaga o regulaminie

przemopk , Za “wycieczkę” o problemie z czytaniem przepraszam ale pozwoliłem sobie na nią ponieważ w widzianym na moim koncie profilu JNJN wyraźnie widzę link do PW a problem w czytaniem jest niestety dosyć “popularny” na tym forum.

Jeżeli natomiast chodzi o to:

to przecież odniosłem się do tej kwestii:

A wracając do meritum.

Tak jak napisałem problem jest nietypowy i zostanie sprawdzony. Dostęp przez PW nie jest blokowany.

jest to skutek zaznaczenia przez JNJN , w Ustawieniach forum opcji:

Użytkownicy mogą mi wysyłać prywatne wiadomości:

Zauważ, że Administratorzy i Moderatorzy zawsze będą mogli wysyłać Ci wiadomości.

opcji Nie

stąd “problem”.

Ważna ona nie była, a wręcz przeciwnie - była zbędna.

Co do zgłoszonego problemu:

do czasu wyjaśnienia sprawy nie widzę sensu dalszej dyskusji w tym temacie.

Zamykam.

No cóż należy się słowo wyjaśnienia, faktycznie opcja komunikacji użytkowników na PW była u mnie wyłączona, ale czynne były pozostałe dwa kanały komunikacji mail i tlen, dla chcącego się skontaktować, nie ma problemu . Ale przepraszam za utrudnienia i już można pisać na PW.