Jak skonwertować Obraz płyty z Dvd9 do Dvd5?

Witam, mam obraz płyty Assassyns Creed pierwszą wersję po polsku. Chciałbym go skonwertować tak aby pytało o drugą płytę i żebym mógł nagrać sobie go na dwię płytki Dvd 4.7 GB. Ale tu jest kłopot. Znalazłem Instrukcję co do tego:

Assassin's Creed PL (DVD9 > 2xDVD5)


Instrukcja przeznaczona dla polskiej wersji gry.


    Stwórz folder o nazwie ASSASSINS_CREED - to będzie nazwa (Label) dla obu płyt DVD.

    Skopiuj całą zawartość oryginalnej płyty DVD do tego folderu.

    Pobierz iscab14.0.0.162_update.rar i wypakuj do folderu ASSASSINS_CREED nadpisując plik layout.bin.

    Uruchom plik dvd9to2xdvd5.bat.

    Gdy zakończy się konwersja usuń z folderu ASSASSINS_CREED pliki *.bat, oraz pliki dvd9to2xdvd5.txt, ISCAB.exe, ISTools.dll i MediaBuild40.dll.

    Przenieś plik data3.cab z folderu ASSASSINS_CREED w inne miejsce na dysku.

    Stwórz obraz lub nagraj zawartość folderu na płytę podając nazwę (Label) ASSASSINS_CREED.

    Skasuj z folderu ASSASSINS_CREED plik data2.cab i przenieś do niego z powrotem plik data3.cab.

    Edytuj plik autorun.inf by wyglądał tak jak poniżej:


    [autorun]

    open=0

    icon=autorun.ico



    Stwórz kolejny obraz lub nagraj zawartość folderu na płytę podając nazwę (Label) ASSASSINS_CREED.




Nazwę folderu/kompilacji możesz użyć inną, ważne by była taka sama dla obu płyt.

Pierwszą płytę należy nagrać w trybie UDF gdyż rozmiar pliku data2.cab przekracza 2 GB.

Sekwencja instalacji: DVD1 > DVD2 > DVD1.

Jak widać po sekwencji instalacji wszelkie dodatkowe foldery, patche o ile się zmieszczą należy umieścić na pierwszej płycie.

Zastanawia mnie jedna rzecz. W każdej instrukcji jest wzmianka o archiwach data3.cab, a nawet data4.cab, które powinny znajdować się na drugiej dvd. Jak to możliwe skoro ja tych archiwów nie mam? Posiadam tylko data1.cab, data2.cab. To jest pełny obraz płyty, dla próby instalowałem tę grę i zainstalowała się bez problemów.

Jak w tym przypadku skonwertować ją?

Tylko nie mowcie o tworzeniu partów bo nie mam zamiaru bawić się w rozpakowywanie.

Pozdrawiam