Jak skonwertować plik .aspx na .iso

Poprzedni temat został usunięty, bo nie wiedziałem jak nazwać temat, może teraz jest dobrze.

viewtopic.php?f=2&t=316641&p=2088399#p2088399

Jak mam skonwertować ten plik? Czy da się go uruchomić jakoś inaczej?

rafcio2580, pomyliłeś pojęcia :wink:

Jeżeli chcesz zapisać stronę napisaną w technologi ASP.NET do jednego pliku to zapisz ją w formacie MHT.

Nie łapię :smiley: Nie jestem w tym obeznany. Jeśli przeczytałeś poprzedni temat to już chyba powinieneś wiedzieć co ściągałem(przynajmniej miałem ściągnąć). Chcę zrobić tak, żeby ten plik dało się zainstalować na wirtualnym dysku w alcoholu, a nie robić zapis jakichś stron, czy czegoś tam jeszcze :smiley:

Jeśli zmieniłeś rozszerzenie tak jak podawali Ci koledzy wcześniej i to nic nie dało, to raczej nic więcej nie wskórasz.

Podawałeś, że ten ściągnięty plik ile zajmuje? 3783MB? Zastanawia mnie to, bo przy takim rozmiarze powinno Ci już podać w GB.

Powiedz mi jeszcze czy ten plik na pewno powinien mieć rozszerzenie iso? Być może to jest jakiś inny format obrazu i trzeba dać mu jakieś inne rozszerzenie. Jaka było oryginalna nazwa pliku i jak go ściągałeś?

Pobrało mi się .aspx a pierwotnie miało pobrać się w iso. Jak na razie nic z tym plikiem nie zrobiłem.