Jak skopiować 3 pliki do C:\Windows\System32?

Mam taki problem sciągnąłem sobie styl visty beta do Windows 7 i uxtheme multi patcher.Po wypakowaniu są trzy pliki uxtheme.dll,themeservice.dll i jeszcze jeden plik próbuję je skopiować i je zamieniam i mi się pojawia okno w którym mogę wybrać Try again skip i cancel po wybraniu każdego z trzech anuluję mi się kopiowanie :frowning: .Co mam zrobić aby je skopiować do podfolderu system32 w folderze windows.Pomóżcie mi proszę :slight_smile:

“styl visty beta do Windows 7” a jaki masz system? A nie jest czasem tak, że uxtheme działa tylko pod WinXP?

kamil_w ale ten uxtheme to nie jest pod postacią exe tylko po rozpakowaniu są 3 pliki uxtheme.dll,themeservice.dll i themeui.dll i mam je skopiować do C:\Windows\System32

wyskakuje ci to okienko zapewne dlatego, że ktorys plik jest zablokowany/uzywany i nie można go zastąpić

najpierw skopiuj te pliki sobie dla bezpieczeństwa! !!

poźniej użyj tego:

Unlocker

do ich odblokowania i usunięcia, a potem wklej te swoje pliki na ich miejsce, reboot i powinieneś osiągnąć to o co pytasz…

dzięki spróbuje to zrobić

Ja wiem, że uxtheme to nie jest program wykonywalny. Czy ja coś takiego napisałem? To są biblioteki wykorzystywane pod Windowsem XP. Jeśli naprawdę tak bardzo chcesz to skopiować, to:

  1. Spróbuj w trybie awaryjnym (ale też raczej nie powinno się dać)

  2. Skorzystaj z jakiejś dystrybucji linuxa startującej z CD (polecam Parted Magic i leciutka i zadziała)

  • ściągasz obraz pmagic-3.7.iso.zip z tej strony

  • wypalasz

  • ustawiasz w biosie, żeby komputer startował najpierw z płyty cd

  • odpalasz linuksa

  • na pulpicie będzie ikonka mount. jaka na nia klikniesz to wyświetli się okienko, w którym będzie wybór co zamonotwać. Możesz wysztko. Jeśli masz zainstalowany windows na pierwszej partycji, to partycja ta powinna się zamontować do katalogu /media/sda1.

Dalej już powinieneś sobie poradzić.

To dlatego, że w Viście nawet administrator nie ma dostępu do plików, a wirtualny użytkownik TrusstedInstaller. Admin dopiero musi przejąc uprawnienia i stać się właścicielem plików na zakładce Zabazpieczenia. Tyle razy było w internecie. Ale jest prostrzy sposób. Poniżej daje linka do małego programu, który szybko, łatwo i skutecznie przejmie pliki na własność. Należy go uruchomić jako administrator, jeśli ma się włączone UAC. Nazywa się TakeControl:

http://odsiebie.com/pokaz/1780380—8591.html

fastman92:

Ale po co używać jakiegoś programu skoro można ręcznie wykonać te czynności ?

trela:

PS: Skąd masz style do WINDOWS 7 ?

Rany boskie ludzie, po co ściągać jakieś dystrybucje linuksa itp :x najlepiej niech kompa pożyczy od kolegi. Wystarczy przejąć pliki na własność.

http://www.tricks.com.pl/przejmowanie-n … ows-vista/

Można, ale programem można sobie ułatwić, gdy trzeba przejąć uprawnienia większej liczbie plików.

bartek46op , Linuksa założe się, że nikt nie będzie miał. :stuck_out_tongue:

Nie rozumiesz, chodzi mi o poradę kamil_w. Człowiek czytając takie coś może się faktycznie przestraszyć jaki ten Windows skomplikowany. To normalne że system broni swoich plików systemowych, zwłaszcza Seven z UAC.

@fastman92 Dzięki wielkie za programik kiedyś szukalem czegoś takiego i nie mogłem znaleść Pozdro