Jak skopiować HDD przez Ghost 12 na drugiego laptopa

Witam, sytuacja taka: mam dwa laptopy [różnica w konfiguracji to procesoer (T8100 2.1 GHz a T8300 2.4 GHz) i matryca (WXGA a WXGA+)]. Na jednym mam już wszsytko skonfigurowane, dysk popartycjonowany, oprogramowanie wgrane. Chcialbym zaoszczędzic czas i skopiować dysk na drugiego laptopa. Czy przy tej różnicy konfiguracji mogę?? (Wg mnie tak). Chciałbym to zrobić użwyając Ghost 12, teraz tak; czy mój tok myślenia jest poprawny? Na razie robiłem tylko obrazy partycji, przywracałem je. Jak chcę skopiować dysk, to w jakiej on postaci się zapisuje i jaki % miejsca zajmuje (dysk 250), no i jak wgrać skopiowany dysk na laptopa drugiego? Wyjąć tamten dysk, zrobić z niego zewnętrzny? Jeżeli w moim roumowaniu jest jakiś błąd logiczny, proszę o poprawienie. Jeżeli ktoś wykonywał już taką operację, to proszę podzielić się doświadczeniem.

Robisz obraz partycji, potem nagrywasz ją na coś (płyta, pendrive) i wkładasz w tym lapku co chcesz ją przywrócić płytke z ghostem i przywracasz. Niewiem czy dokładnie tak jak napisałem ale coś takiego.

Możesz spróbować, ale mogą być blędy z powodu innej konfiguracji.

Ten G12 mnie zadziwia (negatywnie), jednorazowo można skopiować tylko 1 partycję. Na skonfigurowany lapie mam 3 partycję, na surowym 1, jak skopiuję pierwszą, to mi ją nadpisze na tą co istnieje, jak będę chcial skopiować drugą to na co mi nadpisze?? Na już istniejącą?? Bo trzeba wybrać na jaką partycję ma nadpisać nową :). Taki bonus od Symanteca.