Jak skopiować sms'y z nokia n8 do nokia lumia 1020?

Witam, proszę o pomoc jak mam skopiować / przesłać za jednym razem wszystkie sms’y z Nokia N8 do Nokia Lumia 1020 ?

W Nokii Lumia jest dostępna aplikacja Przekaż moje dane, która pozwala transferować przez bluetooth kontakty i wiadomości tekstowe.

dziękuje !

Nie jest to możliwe w obecnej chwili (w odpowiedzi na oba pytania). Przynajmniej co do numeru 2, ale chyba i nie ma żadnego alternatywnego ekranu blokady, który by znikał samoczynnie.

Tak mi się wydaje ze symbian w Nokia N8 był prostszy i miał więcej łatwiej dostępnych opcji personalizacji telefonu - np dzwonek w N8 mogł być z mp3 wav lub wma aw L1020 tylko wma lub personalizacja pisania na klawiaturze były do wybory tryby - po naciśnięciu klawisza: cichy, tylko wibra lub jeden z trzech poziomów głośności sygnału no i w L1020 czyli WP obracany ekran który nie zawsze się obrac - koszmar. Ano jeszcze np. gdy ktoś dzwonił lub budzik dzwonił to telefon odwracało sie ekranem do dołu i była cisza a na WP nic…

Symbian był tworzony przez Nokię, WP jest tworzone przez Microsoft. To są dwa rózne systemy, więc nie oczekuj, że będą działały tak samo.

Wiem że Nokia (Symbian) kontra Microsoft (WP) tylko naprawdę sądziłem że WP jest współczesnym systemem w końcu konkuruje z Androidem i IOS’em, a tu takie rozczarowanie ( z mojej strony po tygodniu użytkowania).

Akurat obracanie telefonu ekranem do dołu do wyciszenia dzwoniącego albo budzika powinno być dostępne w standardzie - zaktualizuj wszystkie aplikacje w Sklepie, zwłaszcza aplikacje systemowe jak “audio”, bo w ustawieniach telefonu, w sekcji audio mam opcję “flip to silence”.

 

Windows Phone będzie odbiegał znacząco od telefonów z Androidem czy Symbianem pod względem “dostosowywalności”. Takie podejście producenta.