Jak skopiować Windowsa i dane na inny dysk?

Chciałbym przenieść sobie system Windows i wszystkie dane z partycji C:, która ma 10 GB a chcę żeby system Windows był na innej partycj , która ma 25 GB. Używałem programu ACRONIS TRUE IMAGE HOME 11 PL ale coś mi nie wyszło… utworzyłem obraz i przywróciłem ale system nie startuje. Nic się nie pokazuje, żadna informacja. A może coś zle zrobilem? Prosze o jakies rady i wskazówki jak przeniesc system i dane bez ich utraty na inny dysk o wiekszej partycj. Nie chce kopiować partycj bo ona ma zaledwie 10 GB.

driveimage xml i disk to disk - odznacz RAW, bo to oznacza bit w bit wlacznie z pustym miejscem 8)

czasem bootsecktor sie nie zapisze dobrze i trzeba z konsoli odzyskiwania (rozruch z CD) wpisac fixboot lub fixmbr

To jest program do tworzenia kopi dysku lub partycji i jej odtworzenia a ja chcę przenieść Windowsa na inną partycje bo ta ma malo miejsca a jak bym skopiował to dalej będę mail partycje 10 GB chociaz na innym dysku a ja tak nie chce.

jeszcze raz…

bez tej funkcji przeniesiesz na dowolnej wielkosci partycje… doczytaj FAQ programu 8)