Jak spędzacie wakacje 2019

Wakacje. Każdy spędza je jak lubi.
A jak forumowicze wypoczywają?

Nad naszym ukochanym morzem? W Łebie, Władysławowie?

A tu reszta fotek:

1 polubienie

Obawiam się że podobne widoki będę raczył w środę w Kostrzynie :wink:

1 polubienie

U mnie w tym roku raczej jednodniowe urlopy. Tak to jest, jak się zmienia pracę. :slight_smile: W każdym bądź razie na pewno wybiorę się na jakiś Zlot. Może Hot Zlot? A może na jakiś inny Zlot? Kto to wie…

1 polubienie

Można powiedzieć że wyjazd wakacyjny miałem już w czerwcu (Ustka), natomiast to co zostało czyli do września praca i dom :slight_smile:

Ja już po odpoczynku w Borach Tucholskich. Kto lubi ciszę, spokój, czyste powietrze i wodę to polecam Trzebciny w odległości 30 km od Tucholi. A na jesieni wracamy tam na grzyby…

3 polubienia

Ja tutaj:

2 polubienia

Ja czekam na HotZlot 2019. Ciekawe kiedy będzie i czy się odbędzie.
Powinna być już jakaś informacja. (chyba, że za wcześnie).
Ja się wybieram na lot szybowcem.
Byłem na pokazie lotniczym w Nowym Targu(gwiazda- Samolot F16)

Bede grał w gre.

Będę czekać na kuce z Bronksu?

które są naprawdę słabe, dema lubię ale kuce… a co do wakacji to mi się spodobał dunajec :wink:

2 polubienia

W zeszłym roku byłem nad polskim morzem, ogólnie wiele osob bardzo narzeka na to nasze morze, mi tam wypoczywało się w nim całkiem dobrze. Wiadomo,ze jeśli wybiera się jakąś wielką imprezową miejscowość, to wypoczac nie można. Ale znajdą się i miejsca z ładną plaza. Pogoda mi się udała bo na 7 dni tylko jeden miałem pochmurny.
Warto jest szukać plaż wyróżnionych odznaczeniem błękitnej flagi

Gdzie jedziecie na ferie? Chcieliśmy na początku ze znajomymi zabukować sobie coś na sylwestra, jednak za późno się obejrzeliśmy i już nie ma niczego sensownego jeśli chodzi o noclegi. Coś by się znalazło ale drogie albo w kiepskich standardzie tak wiec postanowilismy zrobic domówkę.

Mam jednak ochotę wybrać się gdzieś na ferie zimowe. I mam dwie opcje
Karpacz
Bieszczady


Co jest lepsze Waszym zdaniem?

Zawsze by się coś znalazło. Pytanie - na ile dni.

Karpacz / Bieszczady ? Zależy jaki plan = dużo łażenia czy dużo oglądania :slight_smile: