Jak spowolnić krasnal serv?


(Marek Ciarkowski) #1

Witam

Wiecie może jak spowolnić działanie krasnala ? Robię stronkę flashową z preloaderami i gdy testuję ją na swoim kompie to niewiele z tego widzę :slight_smile:

Całość wczytuje się tak szybko że nawet nie zdążę zobaczyć czy preloader działa prawidłowo. Mam jeszcze sporo rzeczy do poprawienia na stronie a chciałbym uniknąć uciążliwego przesyłania całości na yoyo.pl :?

Da się ustawić ten serwerek tak aby działał bardzo wolno i przesyłał informacje do przeglądarki z prędkością modemową, albo może są jakieś programy do ograniczania łącza dla niektórych programów ??


(Szwejas2) #2

Możesz spróbować spowolnić komputer, np. włączając skanowanie dysku, mając uruchomione duże aplikacja (np. photoshop, flash) itp.


(Tomaszfraszewski) #3

Jeśli testujesz tą stronkę na tym samym komputerze co postawiłeś krasnal serw to leci to praktycznie po dysku więc trudno będzie "zwolnić" program.


(Airborn) #4

wrzuć w stronę kilka obrazków po 10MB każdy :wink:


(Marek Ciarkowski) #5

hmm no z tego wszystkiego to jeszcze najlepsze wyjście jak dla mnie to te obrazki po 10MB :slight_smile: choć trochę nie wiem jak skaleczyć grafikę żeby była aż tak duża :lol: Obciążanie kompa raczej odpada bo jak odpalę wszystko co jest mi potrzebne do pracy to i tak strasznie muli.


(Mkubasiak) #6

Zapisz grafike w formacie .TIF


(Barthezz) #7

Jeżeli robisz stronkę w Macromedia Flash to przy testowaniu klipu ( CTRL + Enter ) w tym oknie gdzie się wyświetla klip w którejś z opcji jest możliwość sprawdzenia jak szybko będzie się łądowało na jakim łączu. Nie pamiętam gdzie i nie mam flasha pod ręką ale na pewno jest.


(Airborn) #8

bmp :wink: