Jak sprawdzić czy ktoś jest niewidoczny na GG?

Witam,

Jak sprawdzić czy ktoś jest niewidoczny na GG? GG test coś mi nie działa… Zna ktoś jakiś sposób aktualny? :stuck_out_tongue:

Najprościej to napisać do niego, jak zechce to odpisze :stuck_out_tongue:

A to wykluczamy xD

Właśnie włączam się w pytanie.

W gg 7.7 wystarczył inwigilator aktualnie nie działający.

Jak można sprawdzić?

Tak jak fiesta napisał. Skoro ktoś siedzi na niewidocznym to ma ku temu powody i wypadałoby uszanować tej osoby prywatność.

Ja mam cały czas wersję 7.7 wyższe są ’ nieużytkowe ’ wg mnie . Inwigilator jest, ale jakiś gość sprzedaje go chyba za 20zł, ale nawet go nie ma :? .

Tak ale nowy protokół jest bezpieczniejszy i nie da się i tak inwiligatorem sprawdzić.

Ale dla celów edukacyjnych jak można to zrobić?

Niestety tak jak koledzy pisali : “Napisać do niego i czekać aż odpisze”. :slight_smile:

Na Skype to jeszcze się da

Pozdrawiam

Nie wiecie co to jest gadu-gadu? Taki program do pisania z ludźmi. I jak ktoś jest na dostępnym lub zw to znaczy że siedzi przy kompie :d a taka osoba która jest na niewidocznym to równie dobrze mogła by te gg wyłączyć ale to już ludzie mają takie fantazje;) … nie wiem na co zrobili ten niewidoczny albo w nowym gg “nie przeszkadzać” ?!:open_mouth: skoro jestem zajęty nie wchodzę na gg… no ale trzeba się teraz pochwalić znajomym “Hej jestem zajęty ale siedzę na gg!!!” yeee

I love GG :slight_smile:

No a żeby sprawdzić czy ktoś jest na niewidocznym to musisz mu spamować :stuck_out_tongue: albo znajdź normalnych znajomych:D

Wtedy ten ktoś z nerwów wyłączy GG :smiley:

Nie zgadzam się z tobą maniek_ea. Jak ktoś np jest zajęty pracą na komputerze a czeka na ważną wiadomość? Trochę pomyśleć trzeba a nie kombinować że jak się jest zajętym to się nie wchodzi na gadu. Albo nie chce ta osoba z kimś rozmawiać?

Jeżeli ktoś nie chce być widoczny, to nic nikomu do tego.

Już kilka takich tematów było i wszystkie zostały zamknięte. Z tym będzie dokładnie to samo.