Jak sprawdzić, czy ktoś wchodził na gg?

witam,

mam problem. podejrzewam, ze ktos wchodzi notorycznie na moje gg, ew. przeglada archiwum. czy da sie sprawdzic, czy ktos to robi? nie chodzi o wlamanie do komputera, ale o wejscie na moim komputerze. pewnie to ma jakis zwiazek z rejestrami czynnosci czy czyms takim, ale zupelnie sie na tym nie znam, a musze wiedziec. jak to sprawdzic?

prosze, pomozcie.

Zmień hasło do gg i ustaw, żeby przy każdym uruchomieniu programu pytał, to mniej obeznanych odstraszy i rozwiąże problem :slight_smile:

Może przecież bez problemu skoro ma dosteo do kompa sciagnąć program gghack i sprawdzić hasło z pliku Config może spróbuj tak jak poradził Joan i ustaw hasło na ten plik.

tak, na Twój nr gg może ktoś wejść / chociażby losowo zwłaszcza jak masz cienkie hasło / i jeżeli wejdzie to i archiwum przeglądnie, sprawdzić raczej trudno bo wchodzi na serwer gg, jeżeli na Twoim komputerze to zabezpiecz go solidnym hasłem /gg/ i wymaganym przy każdym logowaniu do gg, rejestry czynności-trudno powiedzieć o co Ci chodzi / podgląd zdarzeń?/ W archiwum gg masz wszystkie połączenia zarejestrowane.

Albo ściągnij jakiś mały program, który zablokuje możliwość uruchomienia pliku .exe(np. lockanexe).

hasło do gg mam, ale co z tego, skoro w tak łatwy sposób można to obejść? już zainstalowałem lockanexe, ale co z archiwum? nie znacie żadnego sposobu na sprawdzenie dat wchodzenia na gg czy w ogóle dat wchodzenia do poszczególnych programów? wiem, kiedy mniej więcej ktoś mógł wejść. nie wiem tylko czy da się prześledzić wydarzenia w windowsie. chodzi mi o to, czy istnieje coś w rodzaju historii zdarzeń w windows xp, a jeśli nie, czy jest program, który mógłbym ściągnąć, żeby to poznać.

chodzi o to dokładnie, że mam gg w pracy i podejrzewam, że jedna osoba na nie wchodziła pod moją nieobecność. a nawet jakby nie wchodziła, ma cały czas możliwość wejścia do archiwum, ponieważ gg jest na serwerze. po prostu chcę wiedzieć, co się jednego dnia działo, żeby wyciągnąć konsekwencje, ponieważ mam dwie sprzeczne opinie na ten temat wśród pracowników.

Dziwne jest to, że masz niezabezpieczone konto gg w pracy, to jest trochę niepoważne.

Było o rejestracji zdarzeń w XP Prof > http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=122947

Są inne możliwości, ale o nich tutaj się nie dowiesz i wstecz nie działają.

jedno Ci podpowiem; jest program / w Windows XP, podgląd zdarzeń / start-uruchom wpisujesz “eventvwr” / bez cudzysłowia i tam masz wszystkie zdarzenia zapisane wg daty, przeglądnij uważnie i tyle, tu więcej ciężko cokolwiek podpowiedzieć, taki regulamin i musimy go przestrzegać