Jak sprawdzić historię logowania komputera?

Potrzebuję programów, które umożliwią mi przejrzenie w przeciągu ostatniego tygodnia (może nawet dwóch), co i kto robił na moim komputerze. Mam zainstalowany Windows XP SP2 w wersji angielskiej. Czy jest taka możliwość ? W skład tego przejrzenia wchodziłoby uruchamianie programów (jakich), przeglądarek internetowych (mam zainstalowany IE6). Chciałbym wiedzieć czy ktoś czasem nie wszedł na moim komputerze na strony internetowe z logowaniem (na jakie i co tam robił) - chodzi mi o to, czy czasem nie kupił coś za pomocą mojego profilu.

Jak nie był odpowiednio skonfigurowany Windows (audytowanie), to raczej mało szczeg. danych uzyskasz…

wiem tylko że podstawowe informacje, takie jak kto ostatnio się logował jest możliwe i historia przeglądanych stron. Może to banalnie zabrzmi ale profesjonaliści np w FBI czy innych biurach śledczych mają możliwość przeanalizowania całego komputera (informacje mam tylko na podstawie filmów). Chciałbym wiedzieć, czy ktoś się natknął kiedyś na aplikacje, które Oni używają?