Jak sprawdzić historię logowania komputera?

(Michael666) #1

Potrzebuję programów, które umożliwią mi przejrzenie w przeciągu ostatniego tygodnia (może nawet dwóch), co i kto robił na moim komputerze. Mam zainstalowany Windows XP SP2 w wersji angielskiej. Czy jest taka możliwość ? W skład tego przejrzenia wchodziłoby uruchamianie programów (jakich), przeglądarek internetowych (mam zainstalowany IE6). Chciałbym wiedzieć czy ktoś czasem nie wszedł na moim komputerze na strony internetowe z logowaniem (na jakie i co tam robił) - chodzi mi o to, czy czasem nie kupił coś za pomocą mojego profilu.

(bachus) #2

Jak nie był odpowiednio skonfigurowany Windows (audytowanie), to raczej mało szczeg. danych uzyskasz...

(Michael666) #3

wiem tylko że podstawowe informacje, takie jak kto ostatnio się logował jest możliwe i historia przeglądanych stron. Może to banalnie zabrzmi ale profesjonaliści np w FBI czy innych biurach śledczych mają możliwość przeanalizowania całego komputera (informacje mam tylko na podstawie filmów). Chciałbym wiedzieć, czy ktoś się natknął kiedyś na aplikacje, które Oni używają?