Jak sprawdzić jakiego sie ma kompa?

czy jest program żeby sprawdzić moc komp i wszystkie jego zasoby bo chcę wiedzieć co ulepszyć żeby szybciej chodził.

Pozdro

Wszystko wyjaśni Ci program Everest Ultimate Edition :slight_smile:

dzieki za pomoc

Wybacz, ale już nie wytrzymałem! Ty lepiej nie inwestuj w komputer, ale w słowniki! Jak to jest, że w co drugim temacie na tym forum, do którego zaglądam ludzie robią takie podstawowe byki? Czy to forum onetowe czy co? Co to za herezja pt “chcem”? Pisze i mówi się “chcę”.

Nie piszę tego, żeby wykazać się upierdliwością lecz by zwrócić uwagę na poprawność językową. Myślisz, że jakbyś tak pisał w podaniu o pracę, to pracodawca potraktowałby cię poważnie? Często z resztą jest tak, że przeglądając forum noszę się z zamiarem pomocy przy rozwiązywaniu problemu, ale widząc jak osoba po drugiej stronie pisze po prostu odpuszczam, gdyż rozwiązując czyjś poblem nierzadko powstaje mi drugi z serii - “o matko! czytam jego post 17 raz i wciąż nie wiem o co mu chodzi”.Niektóre wypowiedzi to istny szyfr, którego po prostu nie da się rozszyfrować.

Myślę, że moje słowa są warte tego, by poświęcić chwilę i zastanowić się nad ich sensem.