Jak sprawdzić, kiedy ostatnio były używane programy

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość sprawdzenia kiedy ostatni raz był otworzony np. Skype lub gg ? zależy mi na tym ponieważ ostatnio na komputerze siedział mój kolega i chciałbym zobaczyć gdzie wchodził… szukałem na forum, ale znalazłem tylko ostatnio używane pliki a nie programy.

Jednocześnie mam pytanie czy istnieje możliwość odzyskania pliku z historią z google chrome która została usunięta jeden dzień temu ???

Nie wiem czy ten dział, więc w razie czego proszę o przeniesienie

Czekam na odpowiedź

Pozdrawiam

lauferr ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

dodaj usuń programy

nie rozumiem ? mógłbyś jaśniej ?

w dodaj lub usuń programy wyświetla się dada zainstalowania programu a nie jego otworzenia

to kliknij prawym i dodaj kolumnę ostatnio używany

ok, masz rację jest taka opcja, niestety w tej kolumnie nie wyświetla mi się nic, jest cała pusta ;/

nie można może jakimś sposobem w dzienniku zdarzeń podglądnąć jaki program był otwierany ?

może coś byc w dzienniku aplikacji pod warunkiem, że wystąpił jakiś błąd

mógłby ktoś napisać jak ustawić w systemie dziennik zdarzeń aby zapisywał które programy były otwierane?

We właściwościach danego pliku można sprawdzić takie informacje …

Klikasz prawym przyciskiem myszki bezpośredniona gg.exe lub skype.exe lub na skrótach tych programów i wybierasz właściwości. W zakładce ogólne masz “Ostatnio używany”

no niestety nie bardzo… bo gg używam codziennie a w opcji “ostatnio używany” wyświetla mi się data z czerwca… więc prawdy to nie mówi