Jak sprawdzić konfigurację?

Jak sprawdzić kofiguracę routera ADE-4110 Planet bo muszę go zresetować ale nie wiem czy uda mi się go ponownie dobrze ustawić. mam z nim problem bo świecą sie kontrolki/dwie/ przy wyłączonych kompach. :o

zaloguj się na router i zrób sobie screeny :wink:

Witam

TAk jak napisał pysiu , musisz znać wejście na router poprzez przeglądarkę www i tam są wszystkie ustawienia!!

Piszesz kwiatuszek:

A czy kompy są wyłączone fizycznie z gniazdka??

Ja również korzystam z routera i kontrolki gasną, gdy komp wyłączę z sieci!!

Pozdrawiam :slight_smile:

I właśnie tu jest problem kompy są wyłączone z gniazdka a kontrolki świecą :frowning: I ostatnio to często są zakłócenia sygnału NEO tzn; nie można wyświetlić strony - spróbuj póżniej. a na moim 1 kompie tak się nie dzieje. :frowning:

Złączono Posta : 28.02.2007 (Sro) 17:34

Witaj

Przecież musiałeś sobie konfigurować router poprzez przeglądarkę www to wejście na router znasz, i tam musisz sobie tak przypuszczam skonfigurować.

A jak nie znasz wejścia to ktoś ten sprzęt konfigurował i jego poproś o pomoc.

Pozdrawiam :slight_smile:

Tak juz doszłam jak skonfigurować ale niestety reset routera nic nie pomógł :o Jest tak samo jak przed resetem :frowning: kontrolki nadal świecą a przegłądanie internetu na innych kompach jest bardzo ograniczone, a nawet w pewnych chwilach niemożliwe. Ja na swoim pierwszym jakoś przegłądam ale nie jest to tak jak kilka miesięcy temu.Po przeprowadzeniu testu routera zadziwia mnie ten ’ FAIL" pingu chyba nie powinno tak być ale kilka razy ustawiałam router i wychodzi na to samo. Pozdrawiam