Jak sprawdzić, które z przesłanych formularzy google zostały sprawdzone przez Captcha/reCaptcha?

Cześć,
Mam nietypową sprawę. W czasie zapisów na pewne wydarzenie przez formularz google prawdopodobnie część osób musiała wykonać dodatkowy test zabezpieczający żeby udowodnić że nie są robotem. Klikanie znaków drogowych na obrazku itp. O kolejności decydowały sekundy więc jest to dość istotna sprawa. Mam pytanie czy autorzy formularza do których spłynęły wszystkie formularze mają możliwość sprawdzić w jakiś sposób kto został poddany dodatkowym testom a u kogo wystarczyło że kliknęli kwadracik “nie jestem robotem”?
Pozdrawiam

Nie mają takiej możliwości.
Trzeba było przy tworzeniu formularza zaznaczyć, że tylko zalogowani kontem Google mogą udzielać odpowiedzi, wtedy CAPTCHA nie powinna się pojawiać.

Generalnie samo zabezpieczenie, które działa w różnych miejscach o różnej porze inaczej, nie powinno być zastosowane w takim “konkursie”. Fakt, że takie zabezpieczenie zostało zastosowane powinno być zgłoszone, a rekrutacja przeprowadzona ponownie. Nie wyobrażam sobie, abym został w tyle, bo Google zaserwowało mi 20 kliknięć więcej. Nie do przyjęcia!

Ok, dzięki za odpowiedź