Jak sprawdzic możliwą prędkość internetu?

(Pawlisko123) #1

witam

chciałbym założyć inny internet i mam pytanie jak mogę sprawdzić czy pójdzie mi 6mb na lini tp?

(Daniello Daniel) #2

Jak ja zakładałem neta to operator mi testował czy da rade.

(Pawlisko123) #3

no tak to wiem,ale nieraz na forach widziałem ze ludzie sobie podają jakieś wartości,i wtedy np. mówią ze 6mb nie pójdzie ale 2 tak... tylko nie wiem skąd je wziąć i o co w nich chodzi?

(Angelo_7) #4

Ale po co się chcesz w to bawić?? Zadzwoń to Tp powiedz im, że chcesz założyc takiego neta i oni sprawdzą to za Ciebie i powiedzą Ci, czy możesz mieć czy nie... Będzie szybciej niż jakbyś sam kombinował...

(Pawlisko123) #5

a jak mam internet w netii to oni tez mi to powiedzą?

(Angelo_7) #6

Zapewne tak... Wystarczy zadzwonić do biura obsługi klienta i oni Ci odpowiedza na wszelkie pytani....

(Pawlisko123) #7

a wiecie jak jest z umowami.bo skończyła mi sie ale wysłałem wypowiedzenie 20dni przed końcem zamiast 30 i teraz bede musiał się meczyc z internetem netii przez cały maj zamiast do końca kwietnia?czy mogę zrezygnowac normalnie po 30 kwietnia,umowa niby bedzie na czas chyba nieokreslony...

(Angelo_7) #8

Zadzwoń na infolinie tam Ci odpowiedzą na wszelkie pytania... Ale według mnie będziesz musiała zapłacić jeszcze za maj, gdyż nie dopełniłeś wymaganych formalności...