Jak sprawdzic ogladalnosc strony

Siemka mam takie pytanko za 100 punktow czy istenie taka mozliwosc aby mozna bylo sprawdzic ogladalnosc danej strony przez osoby posrednie wlasciwie to mi chodzi o moja strone bo chcialbm sprawdzic ile osob ja oglada aczkolwiek nie mam do niej dojscia do jej kodu ze tak powiem no to czeka na odpowiedzi 8)

Jeżeli są zainstalowane statystyki strony i są bez hasło to możesz, w innym, przypadku nie.

no ale czesto mozna spotkac np takie katalogi roznych stron i tam obok podana ilosc wejsc na ta strone… niby skad ktos mial dane do tego? w takim razie ja tez bym mogl co nie no a jezeli sa zainstalowane i bez hasla to jak sprawdzic?

Wejścia w katalogu są zliczane wyłącznie z odnośników z tych katalogów. Tzn., że tam jest wyświetlona liczba wejść przez katalog, a nie wszystkie wejścia.

no czyli ogolnie kicha ale jednak jak by sie znalazl jakis oswiecony o ponad przecietnej wiedzy i znal by odpowiedz twierdzaca na moje pytanie i powiedzial w jaki sposob to niech napisze

jeśli nie masz dostępu do strony i chcesz sprawdzić jej odwiedzalność to jedyny sposób to http://www.alexa.com

wpisz adres strony i na wykresie będziesz mógł odczytać mniej więcej popularność strony

z uwagi na to że nie są to zbyt dokładne staty nie można się tylko na nich opierać nie mniej jednak w jakimś tam stopniu można zorientować się co do popularności strony (najlepiej porównując ją z inną)

no fajna ta stronka co mi podales privand jest jednak jedno ale nie pokazuje mi nic na temat stronki jest tylko napisane data availible czy cos takiego moze trzeba ja tam zajerestrowac?bo stronki sasiednie w google maja rank a ja nie mam :expressionless: i nie wiem co jest grane

widze że trzeba za rączke dalej prowadzić 8)

nic nie trzeba sie rejestrować,

masz przykładowy link: http://www.alexa.com/data/details/traff … /google.pl

pokazuje Ci statystyki google.pl - możesz wpisać dowolny adres strony i potem porównać wpisując kolejny w okienku nad wykresem i klikając “Compare Sites”

dobra to widze ze mnie nie zrozumiales wiec po

1.nie jestem taki glupi po

2.na mojej stronce nie mam ,rank’’ i mam 0 ,pagerank’’ czy jak to tam i dlatego uznaje moja stronke jako nie istniejaca po

3.wiece jak zrobic ten rank ewentualnie 1 do ,pagerank’’ po

4.styknie 3 poki co

pagerank nie świadczy o popularności strony bo nawet zapleczowe stronki mogą przypadkiem nieraz wskoczyć na wysoki PR a swoj główny serwis mozesz mieć z PR niskim - kiedyś PR był bardziej znaczący teraz jest to jak dla mnie wskaźnik służący do wyceny linków na allegro :slight_smile:

ale jak już tak bardzo chcesz mieć wyższy PR to postaraj się o linki ze stron z wysokim PR i lepiej żeby tych linków wychodzących razem z Twoim ta owa strona nie miała zbyt dużo.

hym to znaczy ze… bo ja np… umieszczam linki swoej stronki na tzw darmowych katalogach i one np maja 3PR ale nie wklejam ich linkow na moja stronke tylko ja wpisuje sie im to dobrze robie czy nie?bo nie wiem jak wnioskowac twoja wypowiedz

umieszczając linki na darmowych katalogach któe mają de facto PR3 strony głównej dużo nie zyskasz (podstrona na której będzie Twój link ma albo PR=0 albo PR=N/A - niesklasyfikowany).

możesz kupić jakieś linki na allegro ale lepiej jeden lepszy niż jakieś po 1 zł na farmach linków.

google.pl -> pozycjonowanie stron

oo dzieki to se kupie jakis dobry :smiley: no ja mam wlasnie te niesklasyfikowane i sie tak zastanawiam kiedy mi to zmienia czy wogole kiedys zmienia

zmienić zmienią - ostatni update PR był w okolicach połowy stycznia, następny będzie pewnie coś około marca-kwietnia.