Jak Sprawdzić Parametry Linii

mam pytanko dotyczące 20 mb z Netii otóż czytałem tutaj gdzieś że nie jest pewne że bd kopcić 20 mb jak to można sprawdzić jestem zielony w tych technikach “dzięki bogu” są ludzie którzy się znają na tym :slight_smile: mój modem to sb5101e oraz posiadam internet z multimedii 6 mb od 13 do 23 a od 23 do 13 8mb :slight_smile:

bd - to skrót od bardzo dobrze.

bd kopcić - ???

Chcesz wiedzieć. Napisz do nic. Tak jest najszybciej, najprościej i najpewniej. Zresztą jak już masz podpisaną umowę na 8 mega to i tak nic nie zmienisz…

PS. I NAUCZ się PISAĆ !!

mnie chodziło raczej o odp bo chciałem zobaczyć te downstreamy i takie różne jak widziałem na ssach bo nie jestem pewny zamawiając usługę 20 mb a bardzo by mi się przydało :slight_smile:

reload ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Zadzwoń na infolinie.

Zajrzyj tutaj:

http://admin.krotka.org/jak-sprawdzic-j … -adsl.html

i tym podobne dzięki Gooooooogle.

raczej bym nie chciał dzwonić do nich bo nie mają zbyt miłej obsługi klienta :slight_smile: a widziałem sporo ssów z tymi parametrami ;] więc chciałem się dowiedzieć jak sprawdzić bo nigdzie nie jest napisane :slight_smile: Up =D> naprawdę :slight_smile:

Nie. Nie napisałem w tytule wątku o jaką linię Ci chodzi. Proszę się skonkretyzować. Aby uzyskać pomoc - przeczytaj podane przeze mnie wcześniej linki.

eee… sb5101e działa w sieciach kablowych a netia działa po łączach telefonicznych, tak więc nie wiem co, czym i jak chcesz zbadać :?: