Jak sprawdzić poprawność otwarcia portów?

(Siema1234) #1

Witam!

Dzisiejszego dnia postanowiłem założyć publiczny serwer do gry CS:GO. Pliki serwera pobrałem i wszystko działa bez problemu. Wszystko prócz portów (tak myślę). Gdy próbuję się połączyć ze swoim własnym serwerem wyskakuje mi komunikat: "Nie udało się połączyć". Patrzyłem po internecie i dalej nie znalazłem rozwiązania. Jestem w 90% pewien, że jest to wina portów. Teraz moje pytanie brzmi następująco: Jak sprawdzić czy to wina portów? Jeśli będzie ich wina to jak je poprawnie otworzyć? W załączniku dodam co zrobiłem przy otwieraniu portów i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże ;/

Z góry pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Zdjęcia: http://scr.hu/2pfe/3o6en

(Agatonster) #2

MinerRicher

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(roobal) #3

Do udostępniana serwera potrzebne Ci publiczne IP. Co do sprawdzania, to rób to spoza sieci, bo większość routerów nie pozwala na zapętlanie pakietów, czyli wysyłanie pakietów sam do siebie.