Jak sprawdzić poprawność otwarcia portów?

Witam!

 

Dzisiejszego dnia postanowiłem założyć publiczny serwer do gry CS:GO. Pliki serwera pobrałem i wszystko działa bez problemu. Wszystko prócz portów (tak myślę). Gdy próbuję się połączyć ze swoim własnym serwerem wyskakuje mi komunikat: “Nie udało się połączyć”. Patrzyłem po internecie i dalej nie znalazłem rozwiązania. Jestem w 90% pewien, że jest to wina portów. Teraz moje pytanie brzmi następująco: Jak sprawdzić czy to wina portów? Jeśli będzie ich wina to jak je poprawnie otworzyć? W załączniku dodam co zrobiłem przy otwieraniu portów i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże ;/

 

Z góry pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

 

Zdjęcia: http://scr.hu/2pfe/3o6en

http://scr.hu/2pfe/cg7tn

http://scr.hu/2pfe/q6fy3

MinerRicher

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Do udostępniana serwera potrzebne Ci publiczne IP. Co do sprawdzania, to rób to spoza sieci, bo większość routerów nie pozwala na zapętlanie pakietów, czyli wysyłanie pakietów sam do siebie.